Menu
logo tjk main

Opinia na temat zdjęć

Opinia Pani Agaty

E-Mail nr.1

O jezu!!!! Aż nie wierzę, że tak mogę wyjść na zdjeciach. Chłopak, siostra i szwagier też zachwyceni - tylko oni na razie widzieli ;-) jestem naprawdę w szoku bo nie spodziewałam się takiego efektu!!! super!!!
Bardzo dziękuję jeszcze raz

pozdrawiam,
Agata
ps. naprawdę pozbyłam się niektórych kompleksów :DE-Mail nr.2

Witam;-)
Mam już wyczekiwaną płytkę;-) Zdjęcia super, w poniedziałek idę od razu wywołać (nawet mama chciała komplet;-)) bo na papierze to zawsze inaczej i wszędzie mogę pokazać;-) super, bardzo się cieszę;-)

po niedzieli wyślę opinie na temat zdjęć, jak już skończę je ciągle oglądać ;-)
pozdrawiamE-Mail nr.3

Witam;-)
Dopiero teraz, gdy minęło już kilka dni i emocje opadły mogę rozsądnie wypowiedzieć się na temat moich zdjęć ;-) Zawsze chciałam mieć swoje 'ładne zdjęcia", takie inne niż wszystkie. No i teraz je mam;-) Zdjęcia są super, jestem pod wrażeniem jak na nich wyszłam. Nie spotkałam się z żadną negatywną opinią na ich temat. Oczywiście są zdjęcia, które bardziej mi się podobają i które mniej, ale i tak uważam, że wszystkie są super;-) Teraz będzie to moja super pamiątka, którą będę mogła wszystkim pokazywać-już je wywołałam bo co na papierze to na papierze;-) Teraz patrząc na to wszystko z perspektywy czasu, już po wszystkim, ze zdjęciami w ręku, mogę śmiało powiedzieć, że spotkała mnie niecodzienna przyjemność poznania smaku 'bycia modelką" ;-)

Super przygoda, super przeżycie, SUPER ZDJĘCIA.. no i super grzywka ;-)
pozdrawiam, Agata

 


(Wypowiedzi zostały przesłany do nas przez Panią Agatę drogą mailową i opublikowany za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież