Menu
logo tjk main

Agata Przybylska - Profesjonalna Sesja Zdjęciowa

agata Imię: Agata
Wiek: 22
Miasto: Poznań
Grupa: STUDENTKI

Kilka słów o Sobie:
Studentka 4 roku Transportu na Politechnice. Jestem osobą otwartą, odpowiedzialną i wiedzącą czego chce od życia. Zawsze stawiam na swoje rację, jednak tej pewności siebie brak mi w stosunku co do swojej osoby. Zakompleksiona, chociaż staram się nie dzielić tym z innymi osobami. Udział w sesji pomógłby mi dostrzec moje atuty, które zauważa mój chłopak. Niewątpliwie dodałoby mi to pewności siebie w swoim wizerunku, a także "dało kopa" do dalszych działań.

 

Potwierdzam odbiór wiadomości. Czekam na dalsze procedury.
Bardzo dziękuje za przemiłą niespodziankę. Nadal jeszcze w to nie dowierzam. Czekam na dalsze informacje.
Pozdrawiam
Agata P.

 


 

g7ap

SESJA ZDJĘCIOWA - 09.07.2010


 Więcej w tej kategorii: Galeria - Portfolio »

Komentarze  

0 #1 asia 2010-11-20 15:54
jak dla mnie,to sesja zdjeciowa p. Agaty jest nalepsza!! zupelnie nie podobna do siebie,inna kobieta,nie sztuka jest wymalowac i ok,sztuka jest ukaza inny image:)profesjo nalizm,!!!
Cytować

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież