Menu
logo tjk main

Spa Manager

wsnhid poznan

 


strefa-art-spa-manager2Styl życia wellness, czyli uzyskanie harmonii miedzy ciałem i umysłem to światowy megatrend, który na dobre zaczyna gościć także i w Polsce. Dlatego też coraz większe oblężenie przeżywają ośrodki SPA &Wellness, oferujące odpowiednie zabiegi pozwalające zrelaksować zarówno zmęczone ciało, jak i ukoić zmysły.

Należy pamiętać, że goście SPA są przyzwyczajeni do wysokiej jakości usług, a prowadzenie takiego ośrodka wbrew pozorom nie jest takie proste. Jeśli więc pracujesz w ośrodku odnowy biologicznej lub planujesz otworzyć własny hotel, klub fitness czy SPA warto wyposażyć się w rzetelną wiedzę, która pomoże być konkurencyjnym w tej branży. W dzisiejszych czasach bowiem, samo posiadanie ośrodka rekreacyjnego, gabinetu SPA czy gabinetu kosmetycznego nie wystarcza, by uzyskać zadowalające dochody. Konieczna jest znajomość, nie tylko najnowszych trendów i realiów funkcjonowania własnej firmy, ale przede wszystkim wiedza dotycząca racjonalnego i zwiększającego zyski zarządzania.

Roczne studia podyplomowe SPA Manager otwiera właśnie Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Ich celem jest przygotowanie słuchaczy do uzyskania niezbędnego wykształcenia teoretycznego i praktycznego w zakresie wiedzy i umiejętności do profesjonalnego wykonywania zawodu menedżera SPA.

Uczestnicy mają możliwość zdobycia i doskonalenia umiejętności menedżerskich, otrzymania szerokiej wiedzy z zakresu zarządzania, public relations, psychologii, merchandising, dietetyki, odnowy biologicznej, marketingu i finansów w obiektach SPA & Wellness jak również możliwość zapoznania się z aktualnymi światowymi trendami w tej dziedzinie i zdobycia umiejętności kreatywnego wprowadzenia na rynek innowacyjnych, nowatorskich rozwiązań. Słuchacze zostaną przygotowani do pełnienia funkcji w ośrodkach SPA, centrach SPA, gabinetach DaySPA, w gabinetach kosmetycznych z rozbudowaną bazą zabiegową, uzdrowiskach, ośrodkach wypoczynkowych. Poza solidnie przygotowanym programem, atutem tych studiów jest dwudniowy wyjazd do ośrodków SPA&Wellness w celu poznania funkcjonowania dużych i małych obiektów mówi Agnieszka Lewicka, rzecznik prasowy uczelni.


Zajęcia prowadzone są przez wieloletnich praktyków w branży Spa&Wellness jak również specjalistów z zakresu zarządzania, finansów, żywienia, projektowania SPA, marketingu oraz prawa.


Szczegóły na www.wsnhid.pl

Nie masz uprawnień do komentowania