Menu
logo tjk main

Spa Manager

wsnhid poznan

 


strefa-art-spa-manager2Styl życia wellness, czyli uzyskanie harmonii miedzy ciałem i umysłem to światowy megatrend, który na dobre zaczyna gościć także i w Polsce. Dlatego też coraz większe oblężenie przeżywają ośrodki SPA &Wellness, oferujące odpowiednie zabiegi pozwalające zrelaksować zarówno zmęczone ciało, jak i ukoić zmysły.

Należy pamiętać, że goście SPA są przyzwyczajeni do wysokiej jakości usług, a prowadzenie takiego ośrodka wbrew pozorom nie jest takie proste. Jeśli więc pracujesz w ośrodku odnowy biologicznej lub planujesz otworzyć własny hotel, klub fitness czy SPA warto wyposażyć się w rzetelną wiedzę, która pomoże być konkurencyjnym w tej branży. W dzisiejszych czasach bowiem, samo posiadanie ośrodka rekreacyjnego, gabinetu SPA czy gabinetu kosmetycznego nie wystarcza, by uzyskać zadowalające dochody. Konieczna jest znajomość, nie tylko najnowszych trendów i realiów funkcjonowania własnej firmy, ale przede wszystkim wiedza dotycząca racjonalnego i zwiększającego zyski zarządzania.

Roczne studia podyplomowe SPA Manager otwiera właśnie Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa. Ich celem jest przygotowanie słuchaczy do uzyskania niezbędnego wykształcenia teoretycznego i praktycznego w zakresie wiedzy i umiejętności do profesjonalnego wykonywania zawodu menedżera SPA.

Uczestnicy mają możliwość zdobycia i doskonalenia umiejętności menedżerskich, otrzymania szerokiej wiedzy z zakresu zarządzania, public relations, psychologii, merchandising, dietetyki, odnowy biologicznej, marketingu i finansów w obiektach SPA & Wellness jak również możliwość zapoznania się z aktualnymi światowymi trendami w tej dziedzinie i zdobycia umiejętności kreatywnego wprowadzenia na rynek innowacyjnych, nowatorskich rozwiązań. Słuchacze zostaną przygotowani do pełnienia funkcji w ośrodkach SPA, centrach SPA, gabinetach DaySPA, w gabinetach kosmetycznych z rozbudowaną bazą zabiegową, uzdrowiskach, ośrodkach wypoczynkowych. Poza solidnie przygotowanym programem, atutem tych studiów jest dwudniowy wyjazd do ośrodków SPA&Wellness w celu poznania funkcjonowania dużych i małych obiektów mówi Agnieszka Lewicka, rzecznik prasowy uczelni.


Zajęcia prowadzone są przez wieloletnich praktyków w branży Spa&Wellness jak również specjalistów z zakresu zarządzania, finansów, żywienia, projektowania SPA, marketingu oraz prawa.


Szczegóły na www.wsnhid.pl

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież