Menu
logo tjk main

Taniec sposobem na życie

wsnhid poznan

 

strefa-art-taniec2Kochasz taniec i łączysz z nim swoją przyszłość? Chcesz poszerzać własne kwalifikacje i zdobyć nowy zawód animatora tańca? Dołącz do uczestników studium animacji i tańca w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu.

Partnerem kierunku jest Polski Teatr Tańca, a zajęcia prowadzą wybitni i doświadczeni tancerze oraz soliści teatru tańca i choreografii. Każdy może się zapisać, nie jest wymagany żaden dyplom ukończenia studiów czy świadectwo.


Pracując z wyśmienitą kadrą w komfortowych salach, uczestnicy studium, poza warsztatami tanecznymi, będą mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu historii i metodyki tańca oraz modułu menadżerskiego dającego kluczową wiedzę o tym, jak założyć i prowadzić własną firmę, jak zdobyć klientów i zarządzać personelem.

Uczestnicy studium, poznają nie tylko najnowsze trendy tańca współczesnego, ale również techniki, które dotyczą wzmacniania ciała i profilaktyki zdrowia poprzez taniec, czy też te, dotyczące kręcenia i montażu filmów tanecznych i promocyjnych.

Zajęcia odbywają się w weekendy, w salach dostosowanych do specyfiki zajęć. Uczestnicy mogą korzystać zarówno z przestronnej sali fitness jak i profesjonalnej sceny. W studium udział może wziąć każdy, nie jest potrzebny dyplom czy ukończona szkoła średnia. Liczy się miłość do tańca i odpowiednie predyspozycje ruchowe.

Szczegóły na www.wsnhid.pl

Nie masz uprawnień do komentowania