facebook
Baza firm Dodaj do bazy
 • Strona główna
 • Między nami kobietami
 • Ona i on
 • Męski punkt widzenia
 • Jestem rodzicem
 • Tematy tabu?
 • Internet
 • Historia kobiet
 • Metamorfozy
  • Metamorfozy II EDYCJA

   Metamorfozy II EDYCJA

   W 8 miesięcy, 8 naszych Portalowiczek wygrało ZA DARMO PROFESJONALNE SESJE ...

  • Metamorfozy I EDYCJA

   Metamorfozy I EDYCJA

   W 13 miesięcy, 13 naszych Portalowiczek wygrało ZA DARMO PROFESJONALNE SESJ...

Zuzanna Sroczyńska

sroczynska Studentka 3 roku Finansów i Rachunkowości oraz 2 roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Zainteresowania obejmują fotografię, dzięki której świat obserwuje przez wizjer aparatu. Uzależniona od modowych czasopism, portali oraz blogów, przeglądanie których pochłania znaczną część wolnego czasu.

Strona:

Nadwarciańskie ZATARGI 2013

poniedziałek, 09 wrzesień 2013 00:00 Opublikowano w Wydarzenia
Poznańskie święto mody odbyło się 1 września 2013 na KontenerART. Zatargi - czyli targi mody gościły na nadwarciańskich terenach w niedzielne popołudnie.

Ideą tego cyklicznego wydarzenia jest umożliwienie młodym projektantom bezpośredniego zaprezentowania swoich dzieł.

W trzeciej edycji wzięło udział blisko 30 firm. Po przekroczeniu różowej bramy przenieśliśmy się do świata designu i piękna. Kolorowe palety oraz wieszaki pełne ubrań otaczały odwiedzających z każdej strony. Na stoiskach prezentowana była różnorodna biżuteria skonstruowana z filcu, korali, drewna, plastiku, sznurków, bawełny czy modeliny. Bardzo popularne okazały się eco-torby. Pojemne, wielorazowe z intrygującymi oraz ciekawymi napisami cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Plusem wydarzenia była możliwość bezpośredniego kontaktu wystawców z klientami. Zatargi dały szansę na rozmowę z projektantami, dotknięcie ubrań, obejrzenie i przymierzenie. Sprzedawcy chętnie opowiadali o swoich towarach, rozdawali wizytówki a także materiały reklamowe. Większość prezentujących firm, marek posiada sklepy on-line.

Towarzyszącą atrakcją było stoisko, przy którym każda z pań miała możliwość oddania się w ręce profesjonalnych makijażystek.

Dodatkowo na KontenerART każdy mógł zaznać odpoczynku i relaksu. Na kolorowych pufach oraz paletach odwiedzający słuchali muzyki, jedli oryginalne potrawy, spędzali miłe popołudnie wśród unikatowych i inspirujących projektów.

FOTO: Zuzanna Sroczyńska


Zuzanna Sroczyńska, 21l.

Woodstockowa moda

niedziela, 11 sierpień 2013 19:57 Opublikowano w Co w modzie piszczy
Miłość, Przyjaźń, Muzyka! To hasła tegorocznego, 19 Przystanku Woodstock, który po raz kolejny odbył się w Kostrzynie. Według wstępnych danych około 450 000 ludzi od 1 do 3 sierpnia 2013 r. wspólnie bawiło się nad Odrą.

Różnorodność muzyczna miała znaczny wpływ na stylizacje woodstockowiczów. Było to zauważalne na całym obszarze festiwalu. Królowały przebrania superbohaterów, zakonnic, zwierząt, legendarne kostiumy Borata, oraz te bliżej niezidentyfikowane. Również pogoda uwarunkowała odpowiednie ubiory, słupki rtęci każdego dnia przekraczały 30 stopni C. W takich warunkach najczęściej można było spotkać dziewczyny w krótkich szortach, górach od strojów kąpielowych czy luźnych topach. Jednak wiele uczestniczek pokazało, że da się pogodzić wysokie temperatury z woodstockowym charakterem, własnym stylem i wygodą.

Trzy dni festiwalu doskonale nadawały się na modowe eksperymenty, szukanie granic szokowania, odnalezienie własnego stylu. Można było odpocząć od sztywnej i często szarej ulicy, dać upust najbardziej barwnym oraz dziwnym modowym fantazjom. Dopuszczalne były absolutnie wszystkie wariacje. Zostanie zauważonym i wzbudzenie zdziwienia na twarzach uczestników stanowiło nie lada wyzwanie.

Do festiwalowych fundamentów należały różnokolorowe bandamki, koszulki z frędzlami, logami legendarnych zespołów np. Sex Pistols, Pink Floyd, Black Sabbath, nerki - bardzo praktyczne i wygodne schowki, które przybierały najróżniejsze kształty, od kota do klasycznych, prostych. Popularne okazały się trampki, które wśród obuwia zyskały znaczną przewagę. Jeśli chodzi o okulary przeciwsłoneczne - prym wiodły kolorowe lenonki, kojarzące się z latami 60. Na włosach częstym widokiem były plecione opaski, a na nadgarstkach i szyjach królowały koraliki. Dziewczyny ogromną wagę przyłożyły do detali. Rockowe, niebanalne pierścionki, skórzane torby dodawały smaku oraz elegancji.

Przy stoiskach można było nabyć oryginalne festiwalowe koszulki, szarawary we wszystkich kolorach i wzorach, ręcznie wykonaną biżuterię, arafaty, paski z ćwiekami oraz militarne mundury.

Woodstockowicze postarali się, aby na festiwalu było kolorowo, rozmaicie, zaskakująco. Udowodnili, że moda to pojęcie, które nie zna żadnych granic.

FOTO: Zuzanna Sroczyńska

Zuzanna Sroczyńska, 21l.


Copyright 2009-2015 © tojakobieta.pl | All rights reserved | Zarządzanie: Michał Dąbrowski