Menu
logo tjk main

Alexa Chung - fashion icon czy fashion victim?

thisisluster.com, bfcclothing.com, beautyabout.com, shakespeareanlove-jea.blogspot.com Foto: thisisluster.com, bfcclothing.com, beautyabout.com, shakespeareanlove-jea.blogspot.com
Znak rozpoznawczy - długie nogi, często eksponowane w krótkich szortach czy sukienkach w stylu vintage.
Zawód - modelka, prezenterka, projekuje dla Vero Mody, czy marki Madwell

Jak opisuje swój styl - sama mówi, że łączy w swojej garderobie dziecięcą niewinność i wyrafinowanie babci tworząc niecodzienne stylizacje.

Jednych zachwyca oryginalnymi połączeniami w stylizacjach, drugich przeraża niekonwencjonalnym podejściem do mody. Jednak nikt nie może jej odmówić jednego - wyobraźni.

Od kiedy miała 16 lat, jej życie na stałe związało się z modą i od tego czasu zaczął kształtować się jej nietypowy styl, połączenie elegancji, festiwalowego szyku oraz  eklektyzmu przyprawiającego zwykłego człowieka o prawdziwy zawrót głowy. Czy to sukienka w stylu baby doll, wykańczana koronką kreacja, czy kipiąca elegancją mała czarna od Chanel, na każdej gali prezentuje się niepowtarzalnie i zjawiskowo. W 2009 została uznana przez Vogue’a za jedną z najlepiej ubranych kobiet.

Na co dzień widujemy ją w balerinach, skórzanej kurtce, oversizowych sweterkach/koszulach  czy szortach.


źródła:  makelifeeasier.pl, secrethipster.blogspot.com, blogs.timeslive.co.uk, cooklifefashion.blogspot.com, zimbio.com


Alexa jako jedna z pierwszych gwiazd wprowadziła modę na ombre hair, oraz ustanowiła nonszalancką elegancje na czerwonych dywanach.źródła: keepitchick.com, coolspotter.com, alexachungid.tumbrl.com, fashionweekblog.com, mrblasberg.com, bees-and-bows.blogspot., fashionloving.co.uk, nittygrittynow.com
(Strona 1 z 2)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież