Menu
logo tjk main

Coś z niczego - jak znaleźć świetny strój na sylwestra… we własnej szafie! - Strona 2

Coś z niczego  - jak znaleźć świetny strój na sylwestra… we własnej szafie! - Strona 2 Foto: superpani.pl
Czasem  mamy ochotę zaszaleć, wtedy przydadzą się bardziej odważne rozwiązania - bluzka w dominującym kolorze, czy  spodnie o nietuzinkowym wzorze. Wszystko dozwolone, byleby dodawało nam uroku.

4coszniczego
Ciekawe buty na pewno zwrócą uwagę wielu osób. Czerń i biel to śmiałe, bezkompromisowe połączenie, nadające klasę i charakter. Wcale nie trzeba jaskrawych barw, aby zyskać zainteresowanie innych. Możemy również dodać jeden kolorowy akcent. Urozmaici całość i podkreśli siłę naszego ubioru.

5coszniczego
Jeśli sukienek w naszej szafie brak lub są mało eleganckie, wybierzmy spódniczkę i wizytową bluzkę. Pewny i zawsze sprawdzający się zestaw.

6coszniczego
7coszniczego
Warto też znać kilka sztuczek, które uwydatnią zalety naszej sylwetki, a subtelnie skryją mankamenty. Popularna spódniczka typu bombka pogrubia, jest dobra dla kobiet o dość wąskich biodrach, ponieważ stwarza wrażenie pełniejszych kształtów. Rozkloszowana natomiast maskuje masywne uda, wysmuklając ciało. Uważajmy przy zakładaniu paska jako ozdoby, definiuje on długość talii oraz nóg. Należy dobrać go do całości stroju, a nie tylko do jednej z części. To samo tyczy się koszuli. Włożona do środka skróci optycznie korpus, puszczona luźno wydłuży. Poświęćmy zatem chwilę przed lustrem, aby zadecydować, jaki efekt chcemy osiągnąć.

Ubiór jednak nie zagwarantuje w 100% udanej zabawy. Dobry humor jest tu równie ważny, jak nie najważniejszy. Pamiętaj o tym!

FOTO: Ewa Kuhnert

Ewa Kuhnert, 23l.
(Strona 2 z 2)

Nie masz uprawnień do komentowania