Menu
logo tjk main

Czas na wiosenne porządki w szafach!

Czas na wiosenne porządki w szafach!

Pomimo niezbyt wiosennej pogody, warto już dziś zastanowić się nad przeglądem zawartości swoich szaf – zwłaszcza, że jest ku temu wyjątkowa okazja. 21 kwietnia (w przyszłą sobotę) obchodzimy kolejny raz Narodowy Dzień Glamour. Wystarczy tylko zaopatrzyć się w numer tej gazety, a nabędziemy specjalną kartę uprawniającą do nawet 50% zniżek w 3500 punktach usługowych. Do wyboru mamy ponad 200 znanych marek.

Biegiem na zakupy
Na co dzień mijasz kolejne witryny sklepowe i marzysz o nowej kiecce, aczkolwiek zasobność portfela nie pozwala na jej kupno? Wykorzystaj przyszłą sobotę na dłuższy wypad do ulubionych sklepów.

Z okazji 9. urodzin „Glamour” popularne kosmetyki możemy kupić nawet za połowę ceny, a to dopiero początek naszej zakupomanii. W kolejce czekają 10% - 30% zniżki na markowe ciuchy i obuwie. Do wyboru mamy nie tylko ubrania popularnych sieciówek młodzieżowych, ale także sklepy znanych projektantów.
Wydawać by się mogło, że poza modowymi zniżkami, świat rabatów nie ma już prawa istnieć. Nic bardziej błędnego. Dzięki karcie rabatowej „Glamour”, dostaniemy także duże zniżki na: zabiegi kosmetyczne, fryzjerskie, SPA. W kolejce czekają również tańsze karnety na zajęcia taneczne czy kupno biżuterii, która jest nieodłącznym przyjacielem każdej kobiety.
Byłoby wielce nierozsądne nie wykorzystać takich możliwości na tańsze zakupy. Narodowy Dzień Glamour został bowiem stworzony z myślą o kobietach – nie tylko tych, których na co dzień portfele nie świecą pustkami, ale również tych mniej zamożnych, które dzięki rabatom będą mogły pozwolić sobie na zakup wymarzonych ubrań czy butów.

Ciuchowe hity tej wiosny

Tegoroczna wiosna wyznaje tylko dwie zasady: ma być wyjątkowo dziewczęco, a ubrania mają być w niemalże wszystkich kolorach tęczy. Nadchodzi moda na wszystko co jest pastelowe, wesołe i najlepiej w odcieniach niebieskości.
Warto także odsłonić wszystko co jest możliwe. Zadbajmy już dziś o zgrabną i smukłą sylwetkę bo im krótsze będą spodenki, koszulki tym dla nas lepiej, a właściwie tym modniej będziemy się prezentowały. Do tego odsłaniamy maksymalnie ramiona i dekolty w myśl zasady „kochanego ciała nigdy nie za wiele”.
Nie wiem jak bardzo z tego „roznegliżowania” ubraniowego będą cieszyły się same panie – zwłaszcza te najbardziej zakompleksione pod względem każdej swojej krągłości czy kolejnej fałdki, ale panowie tej wiosny będą z pewnością rozkwitać na widok pań.

Obowiązkowo zaopatrzmy też naszą szafę w rozkloszowane spódnice oraz ubrania koronkowe, które są tegorocznym hitem. Dzięki nim poczujemy się bardziej zwiewnie i kobieco i z pewnością szybciej przyciągniemy wzrok tego jedynego.
Na sam koniec warto pomyśleć o bieli bo to właśnie ona będzie stanowiła idealny kontrast dla naszej pięknej opalenizny. Opalanie się jak co roku jest trendy i zapewne większość z nas z niecierpliwością czeka na to, aby móc w końcu wystawić się na dobroczynne działanie promieni słonecznych.
Pomyślmy już dziś czy czasem nasze szafki nie świecą pustkami i zawierają „coś” modnego. Jeśli odpowiedź brzmi: „nie” bądź „nie wiem”, może lepiej zawczasu pomyśleć o wiosennych zakupach – zwłaszcza z „Glamour”. Podstawą wymieniania zawartości kobiecej szafy nie powinno być kupowanie kilku rzeczy i drogo, ale kupowanie wielu rzeczy i tanio, a dzięki karcie rabatowej „Glamour” nasze zakupy mogą być naprawdę owocne, my zaś możemy stać się prawdziwymi boginiami tej wiosny.

http://www.glamour.pl/narodowy-dzien-glamour-21-kwietnia-2012/264_artwnastepnym.html


Aleksandra Święcicka

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież