Menu
logo tjk main

FashionPhilosophy Fashion Week Poland – relacja Aneta Dmochowska - Strona 3

FashionPhilosophy Fashion Week Poland – relacja Aneta Dmochowska - Strona 3

Berenika Czarnota zahipnotyzowała feeriami różnokolorowych wzorów połączonych z jesienną kolorystyką materiałów. Projektantkę doceniono również za ciągłe wracanie do korzeni i przypominanie publice, że to swetry były główną domeną marki. Dziwnym zjawiskiem jedynie były wełniane czapki, pomimo że nadawały one jesienno-zimowego charakteru stylizacjom, wyglądały dosyć niekorzystnie na głowach modelek.


 Bez nazwy-8

Bez nazwy-9

Berenika Czarnota – kolekcja Machine Gun Mama

fot. Katarzyna Ulańska 

 

Natalia Jaroszewska po raz kolejny postawiła na zwiewne i kobiece projekty - modelki prezentowały delikatne suknie maxi, kombinezony i krótsze, marszczone sukienki. Cała oprawa pokazu wypadła bardzo wieczorowo i elegancko, jednak większość osób odniosła wrażenie, że projektantka wprowadziła niewiele nowości do swojej kolekcji w porównaniu do jej poprzednich dokonań. Niektórzy natomiast zachwycali się kolorystyką i fasonami ubrań idealnych na prestiżowe przyjęcia. 

 Bez nazwy-10

Pokaz Natalii Jaroszewskiej 

Bez nazwy-11

fot. Przemysław Stoppa 

(Strona 3 z 8)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież