Menu
logo tjk main

Jej wysokość Carrie Bradshaw

Jej wysokość Carrie Bradshaw
Carrie Bradshaw to główna bohaterka kultowego serialu „Seks w wielkim mieście”, którego popularność nie skończyła się wraz z jego emisją. Sarah Jessica Parker idealnie sprawdziła się w roli modnej dziennikarki Nowego Jorku, a jej zwariowane, serialowe stylizacje mogą być inspiracją dla każdej z nas.

2
Godna pozazdroszczenia szafa Carrie.
http://weheartit.com/

Styl Carrie to zwariowana mieszanka kobiecej elegancji i casualowych elementów. Stylizacja oparta na bluzie od Diora oraz fantazyjnej spódnicy, której pozazdrościłaby każda uczestniczka prestiżowego wydarzenia, wspaniale odzwierciedla podejście bohaterki do mody. Carrie bawi się zawartością swojej garderoby i tworzy oryginalne oraz ciekawe zestawy.

3
1. Spódnica H&M 199 zł
2. Bluza River Island ok. 130 zł
3. Buty River Island ok. 230 zł

W wielu serialowych stylizacjach Carrie, pojawia się tiulowa spódnica, która w połączeniu z klasycznymi bluzkami daje dziewczęce, lekkie zestawy, idealne zarówno na koktajlowe przyjęcie, jak i spacer po mieście. Warto też wspomnieć o miłości bohaterki do szpilek, obecnych w większości modnych zestawień. Buty na obcasie dodają powabu każdej stylizacji!
(Strona 1 z 4)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież