Menu
logo tjk main

Jesień z kratą w tle - Strona 2

Jesień z kratą w tle - Strona 2 Foto: fakt.pl

3
Źródło: vogue.it, gorunaway.com

Propozycje kraciastej kreacji dla każdej z nas.

4
Źródła: fashionbombdaily.com, asos.fr, lyst.com

Coraz chłodniejsza pogoda nie pozwala nam zapomnieć o zbliżającej się zimie. Jeśli chcemy więc w tym sezonie wpisać się w obowiązujące trendy możemy zainspirować się dziełami najlepszych i skompletować swoją zimową szafę.

5

Źródła: vogue.uk, vogue.it, mango.com

Ten wzór - klasyczny a zarazem zadziorny, pozwala na dowolne modyfikowanie i zmianę naszych stylizacji według nastroju. Jeśli jednak nie czujemy się komfortowo w strojach w tym wzorze, możemy zainwestować  w ciekawe i  efektowne kraciaste dodatki, jak na przykład portfel, apaszka czy buty. Z pewnością są to ponadczasowe akcesoria będące kropką nad i naszych codziennych outfitów.

6

Źródła: shop style.com, ikifashion.com, handbagcn.org, modnasavannah.blogspot.pl

Klaudia Kuczma, 21l.
(Strona 2 z 2)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież