Menu
logo tjk main

MINI kontra MAXI

MINI kontra MAXI

Wybór sukienki czy spódnicy spośród różnorodnych propozycji sieciówek to nie lada wyzwanie! Specjalnie dla naszych Czytelniczek spróbujemy chociaż trochę ułatwić to zadanie i zobaczymy, która długość jest lepsza - MINI czy MAXI?

Lato w pełni, więc możemy szaleć z wakacyjnymi stylizacjami. Wśród letnich trendów znajdują się zarówno wersje mini, które umożliwiają nam pokazywanie opalonych nóg, jak i zwiewne czy sportowe wariacje maxi.

Jakie mini znajdziemy w asortymencie sieciówek? W przypadku spódnic jest to pełna dowolność - ołówkowe, rozkloszowane czy asymetryczne. Występują też różne kolory, modne są kwieciste nadruki oraz barokowe wzory. 

2

1. New Look ok. 90 zł
2. New Look ok. 100 zł
3. New Look ok. 65 zł
4. River Island ok. 80 zł
5. New Look ok. 90 zł
6. Zara ok. 80 zł


Duży wybór również dotyczy sukienek mini. Tutaj mamy mocne rozróżnienie pomiędzy wersjami eleganckimi a casualowymi rzeczami idealnymi na spacer w upalny dzień. Na czym polega galowy aspekt sukienek mini? Głównie na lepszej jakości materiału, ponieważ ich długość przy niektórych ważnych okazjach może okazać się nieco ryzykowna. Przy mniej poważnych wydarzeniach mini i buty na wysokim obcasie mogą być przepisem na sukces!

 

 3

1. H&M ok. 150 zł
2. H&M ok. 40 zł
3. TOPSHOP ok. 190 zł
4. TOPSHOP ok. 190 zł
5. TOPSHOP ok. 190 zł
6. TOPSHOP ok. 300 zł
7. Stradivarius ok. 50 zł
8. TOPSHOP ok. 90 zł 

(Strona 1 z 2)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież