Menu
logo tjk main

Moda w świecie Audrey Hepburn - Strona 3

Moda w świecie Audrey Hepburn - Strona 3 Foto: weheartit.com

Warto wspomnieć też o filmie „Sabrina”, w którym Audrey gra tytułową bohaterkę. Dziewczęce zestawy, bazujące na rozkloszowanych sukienkach, ewoluują pod wpływem wycieczki do Paryża w kobiece, eleganckie stylizacje.

7weheartit.com
Audrey jako tytułowa bohaterka w filmie „Sabrina”.

8weheartit.com

Wiele innych filmów z udziałem Audrey przedstawia przemianę głównej bohaterki. Jednym z nich jest „Zabawna buzia”, gdzie fotograf mody próbuje ze skromnej dziewczyny zrobić wielkiej sławy modelkę. Dlatego też, podobnie jak w „Sabrinie”, dziewczęce stylizacje zostają zastąpione eleganckimi zestawami.

9http://thefashionofaudrey.tumblr.com
Audrey i jej ukochany projektant Hubert de Givenchy sfotografowani przez Davida Seymoura w 1955 roku w czasie przymiarek sukni ślubnej stworzonej do filmu „Zabawna buzia”.
(Strona 3 z 9)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież