Menu
logo tjk main

Niezastąpiony element garderoby każdego! Trampki i ich fenomen

Niezastąpiony element garderoby każdego! Trampki i ich fenomen

Jeżeli potrzebujesz odświeżenia i inspiracji względem swojej garderoby, koniecznie weź pod uwagę trampki! Jest to propozycja skierowana zarówno do nastolatek jak i dojrzałych kobiet. Mogą też nimi pochwalić się przedstawicielki rockowego stylu oraz kobiecego wizerunku na co dzień. 


1

http://luxfashiontrends.com/casual-wear-for-2012-trends.html/behati-prinsloo-for-next-casualwear-collection-2012-photoshoot-2

 

Faktem jest, że ostatnimi czasy trampki stały sie niezwykle popularne na polskich ulicach
Na rynku obecne są w ofercie wielu marek w licznej gamie wzorów i kolorów. Warto jednakże zwrócić uwagę na to, iż nie pojawiły się one po raz pierwszy na naszym rynku mody. Są uniwersalnym a przede wszystkim ponadczasowym elementem stylizacji. 


2


 

(Strona 1 z 3)

Komentarze  

0 #1 Ewka 2013-05-24 12:09
Kocham trampki. Znalazłam mega fajny sklep, gdzie kupiłam po fajnym rabacie. Super zniżki są tak spore,ze np za zapisanie sie do newslettera mialam konkretny rabat.
polecam.
Cytować

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież