Menu
logo tjk main

Wiosna - postaw na kwiaty!

Wiosna - postaw na kwiaty!

Jak ironicznie stwierdza Miranda Priestly - złowroga redaktorka z filmu Diabeł ubiera się u Prady grana przez wspaniałą Meryl Streep - kwiaty w kolekcjach wiosennych to żadna nowość. 

Pomimo oczywistości tego stwierdzenia, nic ono nie zmienia. Z jakichś przyczyn kwieciste motywy ciągle wracają do sklepów wraz z początkiem roku. Ale jedno jest pewne - w przypadku polskiej, wiecznie zmieniającej się wiosennej pogody, ubrania z kwiatowymi printami to pewność i gwarancja kolorów, czego często nie obiecuje nam aura za oknem.

Sieciówki i sklepy online proponują nam ciekawe rozwiązania w sferze roślinnych motywów - od płaszczy do fantazyjnych butów. Ponadto kwiaty na ubraniach lub akcesoriach to nie tylko nadruk, ale też ułożenie tkaniny na podobieństwo rośliny czy odpowiednie wycięcie w materiale.

Czasami projektanci mają bardziej ekstrawaganckie pomysły, które polegają na połączeniu ubrań, butów, biżuterii ze sztucznymi kwiatami. Dowolność wyboru jest olbrzymia - każda z nas może zdecydować się na coś innego!

Marynarki są ciekawym dodatkiem do klasycznej, mało kolorowej stylizacji. Łączą w sobie elegancki fason z finezyjnym nadrukiem, co nada każdemu zestawieniu wiosennego wizerunku. Ważne jest też, że taka marynarka to nie wydatek na jeden sezon - można ją nosić na każdą porę roku! W zimę urozmaicą pogodę za oknem, a na jesień dodadzą uroku szarym dniom.

Również okrycia wierzchnie występują w połączeniu z roślinnym printem, co niestety jest już droższym nabytkiem. Natomiast dla osób, preferujących styl sportowy, idealnym pomysłem będzie bluza w kwiaty!

1

1. Forever New ok. 325 zł

2. I.Madeline ok. 340 zł

3. Stella McCartney ok. 5900 zł

4. Dorothy Perkins ok. 190 zł

5. Monsoon ok. 220 zł

6. H&M ok. 150 zł

 

Mniejszym wydatkiem będzie bluzka lub koszula z kwiecistym nadrukiem. Oczywiście znajdą się przypadki dużo droższe (np. koszulka Simone Rocha), ale również sieciówki w swoim asortymencie mają wiosenne rozwiązania w niższych cenach.

Ciekawym pomysłem jest połączenie kwiatów z nieśmiertelną od kilku sezonów baskinką. W zestawieniu ze zwykłymi jeansami czy leginsami idealnie nada się na imprezę lub spotkanie z przyjaciółmi! 

(Strona 1 z 4)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież