Menu
logo tjk main

Wiosna - postaw na kwiaty! - strona 2

Wiosna - postaw na kwiaty!  - strona 2

2 

1. Simone Rocha ok. 3400 zł 

2. TOPSHOP ok. 320 zł

3. River Island ok. 120 zł

4. River Island ok. 120 zł

5. TOPSHOP ok. 230 zł

6. FULL TILT ok. 70 zł


 

O ile bluzka albo marynarka mogą być dosyć klasycznym elementem naszych szaf, o tyle niektóre buty są już ekstrawaganckim wyborem. Ciekawe propozycje ma dla nas internetowy sklep Irregular Choice, mający w swojej ofercie czółenka, sandały i balerinki z fantazyjnie doczepionymi sztucznymi kwiatami. Natomiast mniej rzucające się w oczy i łatwiejsze do połączenia z innymi elementami garderoby są buty z roślinnym printem, które - podobnie jak marynarka czy bluzka - dodadzą stylizacji wiosennego powiewu świeżości. 

3

1. Giuseppe Zanotti ok. 3640 zł

2. Irregular Choice ok. 760 zł

3. Betsey Johnson Bridgitt ok. 440 zł

4. Jeffrey Campbell ok. 500 zł 

5. Charlotte Olimpia ok. 5300 zł 

6. ALDO ok. 150 zł 


 

Dobrym pomysłem dla zwolenniczek kolorowych spodni jest przykładowa stylizacja Olivii Palermo - celebrytka postawiła na wzorzyste cygaretki, które dodają zestawieniu zjawiskowego uroku. Podobne przykłady znajdziemy zarówno w sieciówkach, jak i w kolekcjach znanych projektantów. Alternatywą dla takich spodni, mogą być kwiatowe leginsy lub rajstopy. 

(Strona 2 z 4)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież