Menu
logo tjk main

Wiosna - postaw na kwiaty! - strona 4

Wiosna - postaw na kwiaty!  - strona 4

Pomysły na kwiatowe stylizacje ma także wielu blogerów. Wspaniałe propozycje podsuwa nam znana ze swoich kolorowych zestawów Tamara Gonzalez Perea - Macademian Girl. Blogerka odważnie łączy printy i jaskrawe kolory, co daje zachwycający efekt. Kwiatowy look Tamary bazuje na płaszczu River Island oraz toczku Expose Akcesoria, a w połączeniu z różową torbąi pastelową sukienką Macademian Girl wygląda obłędnie!


7

www.macademiangirl.com

Jak widać, kwiatowa oferta sieciówek i droższych marek jest niesamowicie ogromna - roślinny print może być na wszystkim! Wystarczy tylko znaleźć swój ulubiony fason albo zastanowić się, czego brakuje nam w szafie, żeby wybrać coś praktycznego z szerokiej gamy wiosennych kolekcji. Dodatkowo sprzyjający kwiatom trend total floral pozwala wyszaleć się kolorystycznie osobom, które - tak jak Macademian Girl - nie boją się łączyć różnych wzorów ze sobą.

Podsumowując:
Kwieciste nadruki to super rozwiązanie na każdą porę roku, które da nam dodatkowy zapas energii na smutne, szare dni, a w te słoneczne dopasuje się do przyjemnego otoczenia!

 

Aneta Dmochowska, 20l. 

(Strona 4 z 4)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież