Menu
logo tjk main

Wiosna - postaw na kwiaty! - strona 4

Wiosna - postaw na kwiaty!  - strona 4

Pomysły na kwiatowe stylizacje ma także wielu blogerów. Wspaniałe propozycje podsuwa nam znana ze swoich kolorowych zestawów Tamara Gonzalez Perea - Macademian Girl. Blogerka odważnie łączy printy i jaskrawe kolory, co daje zachwycający efekt. Kwiatowy look Tamary bazuje na płaszczu River Island oraz toczku Expose Akcesoria, a w połączeniu z różową torbąi pastelową sukienką Macademian Girl wygląda obłędnie!


7

www.macademiangirl.com

Jak widać, kwiatowa oferta sieciówek i droższych marek jest niesamowicie ogromna - roślinny print może być na wszystkim! Wystarczy tylko znaleźć swój ulubiony fason albo zastanowić się, czego brakuje nam w szafie, żeby wybrać coś praktycznego z szerokiej gamy wiosennych kolekcji. Dodatkowo sprzyjający kwiatom trend total floral pozwala wyszaleć się kolorystycznie osobom, które - tak jak Macademian Girl - nie boją się łączyć różnych wzorów ze sobą.

Podsumowując:
Kwieciste nadruki to super rozwiązanie na każdą porę roku, które da nam dodatkowy zapas energii na smutne, szare dni, a w te słoneczne dopasuje się do przyjemnego otoczenia!

 

Aneta Dmochowska, 20l. 

(Strona 4 z 4)

Nie masz uprawnień do komentowania