Menu
logo tjk main

Zakochaj się w dresie!

Zakochaj się w dresie!

Zazwyczaj kojarzą się nam z trzema paskami popularnej firmy, produkującej ubrania sportowe
i z subkulturą o tej samej nazwie, która raczej nie wzbudza pozytywnych emocji.
Dresy ukrywają nasz atrakcyjny wygląd i sprawiają, że wyglądamy jakbyśmy dopiero, co wstały z łóżka. Jak to się stało, że pomimo tylu negatywów - pokochały je też osoby bardziej i mniej znane?

Modne dresy wyglądają inaczej od tych przeciętnych, sportowych ubrań - to jedna z najważniejszych zasad, rządzących tym trendem. Jaskrawe kolory i szeleszczące materiały odchodzą do lamusa. Hitem są miękkie, pastelowe spodnie i bluzy, wyglądem zbliżone bardziej do piżam niż do garderoby rekreacyjnej.

Niektóre sklepy bieliźniane w swoim asortymencie mają również dresy, które ciężko odróżnić od naszych nocnych outfitów. Spodnie i bluzy mają różne nadruki, często są to słodziutkie misie, króliczki czy popularne postaci z bajek. W takim ubiorze możemy znów poczuć się jak małe dziewczynki, a co najważniejsze jest to bardzo wygodny zestaw.

Ceny za które możemy nabyć dresy są przeróżne - od 59 zł do ok 200 zł za spodnie i od 79 zł do ok 250 zł za bluzę. Oczywiście wszystko w zależności od tego, do jakiego sklepu się udamy.


dres2

oysho.com

 

Ale to nie koniec! Dresy oferują nam nie tylko słodziutki wygląd. W połączeniu z różnymi dodatkami, uzyskamy zupełnie inne efekty. W bardzo ciekawy sposób proponuje nam noszenie dresów popularna polska blogerka MAFFASHION. Za jednym razem łączy pastelowe spodnie dresowe z jasnymi koturnami, a za drugim dodaje buty z cholewami i luźną, ciepłą kurtkę. 

 

dres3

madamejulietta.blogspot.com

 

Maffashion pokazuje, że dresy to ubiór na każdą porę roku. W lato możemy być seksowne, zakładając buty na podwyższeniu i ciekawe dodatki, natomiast zimą warto postawić na bardziej luzacki look, łącząc ciemne spodnie z zimową kurtką i oficerkami.


dres4

madamejulietta.blogspot.com

 

Również celebrytki polubiły dresy. Znane Polki nie tylko wychodzą na ulicę w takich zestawach, ale też pojawiają się w nich na prestiżowych przyjęciach. Lekka przesada czy ciekawe rozwiązanie?

Nie zapominajmy o modzie streetowej, która coraz częściej pokazuje nam, że dresy mogą być elementami wspaniałych stylizacji. Niestety nie jest to uniwersalna moda - nie nadaje się wszędzie. Możemy w dresach iść na zajęcia, do sklepu, na spotkanie z przyjaciółką, ale nie na uroczysty, rodzinny obiad czy do pracy w kancelarii adwokackiej. Musimy dostosować ubiór do sytuacji - spodnie dresowe pasują do wielu okoliczności, ale nie do wszystkich. Pamiętajcie o tym! 

A dla kogo jest ta moda? Dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i modny wygląd! Wystarczy odrobina kreatywności, dzięki której możemy super wyglądać i czuć się komfortowo w miękkich, ciepłych materiałach, idealnych też na zimową pogodę za oknem!

Aneta Dmochowska, 20l. 

Komentarze  

0 #1 staś 2013-03-01 20:33
super artrykuł hehe
Cytować

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież