Menu
logo tjk main

Zawieszki do bransoletek

Zawieszki do bransoletek
Wszystkie uwielbiamy bransoletki. Za to, że występują w wielu kształtach, mają rozmaite kolory i są świetnym dodatkiem na każdą okazję. W ostatnim czasie absolutnym przebojem stały się zawieszki, które doczepia się do bransoletek. Taka ozdoba potrafi całkowicie zmienić charakter biżuterii. Prezentujemy zawieszki od Ani Kruk - obowiązkowy gadżet nowoczesnej kobiety.

KRYSZTAŁOWY BLASK
Bransoletka powinna ozdabiać nadgarstek w ciekawy sposób. Jest wiele metod, które pozwalają przyciągnąć wzrok ładną biżuterią. Jedną z nich jest doczepienie zawieszki z oryginalnym kryształem Swarovskiego. Prosta forma pozostawia dużo możliwości, bo tak uniwersalny kształt pasuje prawie do każdej bransoletki. Srebrne wykończenie jest ładne, a jednocześnie niepretensjonalne. Kryształ w odcieniu ciemnego fioletu stworzy zestaw idealny z biżuterią ze srebra. Tego typu zawieszka fantastycznie prezentuje się także w niebanalnych kombinacjach. Można eksperymentować np. z bransoletkami silikonowymi. Dostępne są różne kolory kryształu, m. in. żółty, czerwony i czarny.

ZAWIESZKA SAK WY0019 C aniakruk.pl 30
SZNUREK I SREBRO
Nie od dziś wiadomo, że moda walczy ze stereotypami. Najlepszym przykładem są innowacyjne połączenia, jak kontrowersyjne zestawienie szlachetnego srebra z pospolitym sznurkiem. Taka właśnie jest zawieszka najnowszej generacji.

Pozłacana część z logiem Ani Kruk jest bardzo gustowna i utrzymuje zawieszkę w eleganckim klimacie. Większy, sznurkowy element kojarzy się ze swobodą i spontanicznością. Jest niewymuszony, dzięki czemu zawieszka staje się uniwersalna. Liczne frędzelki prezentują się ładnie w każdym z dostępnych kolorów. Do wyboru: czarny, szary, brązowy i ciemnoniebieski. Taki dodatek pasuje do bransoletek wieczorowych, np. tej z kolekcji Solar. Doskonale też podkreśla biżuterię codzienną, np. tę wykonaną z kamieni naturalnych. Dopinając zawieszkę ze sznurka i srebra dodamy bransoletce niepowtarzalnego wdzięku.

ZAWIESZKA SAK WS0181Z C aniakruk.pl zdjecie nr 1BRANSOLETKA SLT AS0070 C aniakruk.pl zdjecie nr 2BRANSOLETKA SAK AN0770 aniakruk.pl zdjecie nr 3

SYMBOL NA NADGARSTKU

Tatuaże na wewnętrznej stronie nadgarstka to bardzo modna ozdoba. Jednak nie każdy może sobie na nią pozwolić. Inaczej jest w przypadku bransoletek, które można nosić do woli. Zawieszka w kształcie jaskółki to doskonała alternatywa dla tatuażu z tym samym motywem. Symbol wiecznej miłości uczyni bransoletkę specyficzną i unikatową biżuterią. Zawieszka będzie miała dla nas wyjątkowe znaczenie, jeśli dopasujemy ją do swojego stylu bycia. Kwiaty, gwiazdy, serca, kłódki, zwierzęta - to tylko niektóre wzory, jakie znajdziesz w kolekcji Mix-and-Match.

Bransoletka, do której dobieramy zawieszkę, nie musi być do niej podobna. Ważne, żeby wykończenia były spójne, najlepiej z jednakowego materiału. Srebrna ozdoba z motywem rombu wpisanego w koło, pasuje nie tylko do geometrycznej biżuterii. W tym przypadku znakomicie dopełnia czarną bransoletkę rzemykową. Wybierając zawieszkę kierujmy się własnym gustem i intuicją, która nigdy nas nie zawiedzie.

ZAWIESZKA SAK WS0100 C aniakruk.pl zdjecie nr 1 BRANSOLETKA SAK AR0131 C aniakruk.pl zdjecie nr 2

Więcej zawieszek do bransoletek i nie tylko, znajdziesz w butiku Ani Kruk: https://aniakruk.pl/zawieszki.html

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież