Menu
logo tjk main

Wrażenia po wizycie w salonie SPA

part-spa

Opinia Pani Danuty

Witam serdecznie,
jeszcze nie nacieszyłam się super wizytą u fryzjera, a tu już kolejny miły dzień - wizyta w Salonie Thalgo La Beauté SPA. Dzisiaj (16.11.11) miałam przyjemność być klientką tego cudownego miejsca :) nigdy wcześniej nie korzystałam z tak profesjonalnych usług w zakresie pielęgnacji skóry. Mimo, że zjawiłam się sporo za wcześnie, nawet nie zdażyłam się zorientować kiedy minęły te minuty... smaczna, ciepła herbatka, "babska" prasa oraz super atmosfera w Salonie i raz, dwa, trzy... - zapraszam na zabiegi :)) Super !!! Gabinety i w ogóle cały Salon urządzone w dobrym stylu - aż chce się tam zostać choć na chwilkę. Nie spodziewałam się, że sama będę mogła wybrać zabiegi dla siebie - fantastycznie ! Oczywiście poprosiłam o radę Panią, która wykonywała mi te wszystkie wspaniałości. Profesjonalnie doradziła najlepsze dla mnie zabiegi - dziękuję p.Małgosiu. Uzyskałam wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania :) Peeling dłoni oraz maseczka na dłonie sprawdziły się fenomenalnie! Dłonie nie są wysuszone!! Są miękkie, delikatne i przepięknie pachnące. Równocześnie p.Małgosia zajmowała się moją cerą. Peeling, a następnie dwie maseczki (o zniewalającym zapachu) nawilżyły i odżywiły moją skórę oraz pozwoliły mi się totalnie zrelaksować. Mogłabym tak leżeć i leżeć..... :) Niestety po ponad godzinnej przyjemności czas wrócić do domu :( Aż żal było opuszczać tę "krainę przyjemności".

Jednak na pewno jeszcze nie raz tam wrócę - Salon Thalgo La Beauté SPA będę starała się odwiedzać regularnie, tym bardziej, że jestem już posiadaczką karty stałego klienta :)) - za którą serdecznie dziękuję.Polecam wszystkim - paniom i panom - bo każdy z pewnością się tam mega zrelaksuje, odpocznie i podreperuje swoją skórę.

Jeszcze raz dziękuję p.Małgosi za poświęcony czas, super obsługę i mega profesjonalne zabiegi.
Portalowi ToJaKobieta.pl dziękuję za umożliwienie mi skorzytania z usług tego wspaniałego Salonu.

Pozdrawiam
Dana

 


(Wypowiedź została przesłana do nas przez Panią Danutę drogą mailową i opublikowana za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież