Menu
logo tjk main

Wrażenia po sesji zdjęciowej

Opinia Pani Danuty

Witam,

właśnie wczoraj 19.11.11 o godz. 11:00 w AGMA Studio Photo Gallery odbyła się moja Profesjonalna Sesja Zdjęciowa.

Nareszczcie !!! W końcu długo wyczekiwany dzień stał się rzeczywistością. Rano po godz. 9:00 szybciutko, po pracy pojechałam do Salonu Magia przygotować się do Sesji. W końcu spotkałam "na żywo" moją nową koleżankę - drugą finalistkę :) Sandrę - przemiła osoba. Jak zawsze, miłe Panie z salonu poczęstowały mnie przepyszną owocową herbatką :) i od razu zabrały się do pracy. Fajne było to, że makijaż ustalałyśmy indywidualnie! Nic nie było nam narzucone z góry. Po krótkiej rozmowie, mniej więcej ustałiłyśmy szczegóły makijażu i do dzieła :) Nie więcej niż 30min i makijaż gotowy ! Wyglądał super !! Byłam bardzo zadowolona - Pani makijażystka spisała się na medal - dziękuję!!! Jakoś ok. godz. 10:00 z kosmetycznej części salonu przeszłam do fryzjera. Raz, dwa....ustalona fryzurka :) Pani fryzjerka bardzo cierpliwie, dokładnie i delikatnei zajmowała się moimi własami. Popijając herbatkę, czytając gazetę nawet nie zorientowałam się kiedy minęła godzina !! Była już 11:00. Na szczęście z Salonu Magia do AGMA Studio jest jakieś 5 min... :) więc szybko z Sandrą znalazłyśmy się w miejscu, gdzie miała odbyć się sesja. Poznałyśmy organizatorkę p.Kasię - bardzo miła i ciepła osoba :), p.Łukasza oraz p.Agnieszkę Meissner - naszą Panią fotograf. Krótka rozmowa, odstresowanie i do dzieła... :) Stylizacje były fantastyczne !!!!!!!!!!! Chyba już lepiej być nie mogło ! Super ciuchy, piękne buty, dodatki dobrane idealnie do każdej stylizacji - wszystko ze znanego sklepu marki River Island ... czego więcej chcieć ?! :) P.Kasiu dobra "robota" :) nie spodziewałam się, że stylizacje będą tak oryginalne ! Szczegółów nie zdradzę, ale fotki z sesji już wkrótce, więc każdy będzie mógł przekonac sie na własne oczy, że to co napisalam to absolutna prawda...Ogólnie sesja mineła bardzo szybko i sprawnie... to wszystko pewnie dzięki naszej kochanej pani Fotograf ! Pani Agnieszka doskonale potrafiła doradzić nam wszystko to, dzieki czemu nasze zdjęcia - mam nadzieję - będą jedyne w swoim rodzaju, oryginalne. Za wsparcie, cierpliwość i nieprawdopodobnie sympatyczną atmosferę na sesji bardzo dziękuję p.Agnieszko. Minuty mijały...nasze stylizacje się zmieniały... nawet się nie zorientowałyśmy kiedy dobiegł koniec sesji :( aż żal było wychodzić, ale niestety nasza przygoda się zakończyła.

Jeszcze raz dziękuję organizatorom za danie mi mośliwości wzięcia udziału w sesji, p. Kasi za słowa wsparcia :), wszystkim profesjonalistkom zajmującym się przygotowaniem mnie do sesji - z Salonu Magia oraz Salonu Thalgo La Beaute SPA, p.Agnieszce za cudowną sesję.

Polecam wszystkim paniom - od 16 do 50 lat - jest to zupełnie bezpłatna, niesamowita przygoda, która nie zdarza się codziennie! Nie musisz być super gwiazdą, wysoką, o wymiarach 90-60-90!! Wystarczy trochę chęci, wiary w siebie i pozytywne nastawienie !!! Nie odmawiajmy sobie przyjemności :)

Pozdrawiam

Dana

 


(Wypowiedź została przesłana do nas przez Panią Danutę drogą mailową i opublikowana za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież