Menu
logo tjk main

Odmień swój dom na wiosnę - wybierz pokrowiec na sofę i fotel

Czy wiesz, że każdego dnia spędzamy na sofie cztery godziny? Ten jeden z najważniejszych mebli w domu jest nie tylko wygodny, lecz także potrafi wytrzymać nawet 587 dziecięcych podskoków. Nie zapominajmy też o fotelach, które dawniej były symbolami luksusu, a dziś towarzyszą nam na co dzień. Znudzona obecnym wyglądem sofy i fotela? Zmień ich oblicze dzięki pokrowcom.

Każdy potrzebuje czasem odmiany - nowa fryzura, sukienka czy koszulka to proste i efektowne sposoby. Jako że wiosna sprzyja zmianom, warto pomyśleć o nowej aranżacji salonu czy sypialni. Jak się do tego zabrać? Nie musisz wymieniać wszystkich mebli. Masz sofę lub fotel z IKEA? Zadbaj o nowe, modne pokrowce dla swoich mebli.
 
Odmień swój dom na wiosnę wybierz pokrowiec na sofę i fotel1
Dekoria.pl, pokrowiec na sofę Ekeskog, tkanina z kolekcji Cotton Panama

Sprawdź 5 propozycji od Dekoria.pl na aranżacje wnętrz z sofą i fotelem w roli głównej.

1. Wata cukrowa
Salon w pastelach to jeden z najmodniejszych pomysłów na wiosenny wystrój. Do różowych lub błękitnych zasłon i poduszek dobierz biały pokrowiec na sofę. Stworzysz w ten sposób wnętrze w delikatnym romantycznym stylu.
 
Odmień swój dom na wiosnę wybierz pokrowiec na sofę i fotel2
Dekoria.pl, pokrowiec na sofę Ekeskog, tkanina z kolekcji Cotton Panama

2. Piaski pustyni
Beże i szarości to sposób na klasycznie przytulną aranżację. Pokrowiec na sofę i fotel kontrastują z podnóżkiem z tej samej tkaniny, tylko w jasnym kolorze.
 
Odmień swój dom na wiosnę wybierz pokrowiec na sofę i fotel3
Dekoria.pl, pokrowiec na sofę narożną i fotel Ektorp, tkanina z kolekcji Etna

3. Wnętrze w kratkę

Jeśli szukasz wyrafinowania i elegancji, postaw na wyraziste kolory. Taki pokrowiec na sofę to pomysł na aranżację w industrialnym stylu i z charakterem, który przypadnie do gustu miłośnikom relaksu podczas nieśpiesznych wieczorów.

Odmień swój dom na wiosnę wybierz pokrowiec na sofę i fotel4
Dekoria.pl, pokrowiec na sofę Stockholm, tkanina z kolekcji Edinburgh

4. W salonie jak na łące
Motyw kwiatowy to naturalny sposób na wiosnę we wnętrzach. Pokrowiec na fotel z tkaniny z florystycznym wzorem podkreśla biel kanapy i stołu oraz innych dodatków. Dobrym pomysłem na ujednolicenie aranżacji pomieszczenia jest dobranie zasłon z tej samej tkaniny, co pokrowiec na fotel.

Odmień swój dom na wiosnę wybierz pokrowiec na sofę i fotel5
Dekoria.pl, pokrowiec na fotel Ektorp, tkanina z kolekcji Mirella; pokrowiec na sofę Ektorp, tkanina z kolekcji Cotton Panama

5. W nadmorskim klimacie
Spokój, relaks, jasna paleta barw - to cechy wyróżniające styl Hampton. Urządzisz w nim wnętrze z pomocą pokrowców w subtelnych, naturalnych barwach.

Odmień swój dom na wiosnę wybierz pokrowiec na sofę i fotel6
Dekoria.pl, pokrowiec na sofę narożną i fotel Ektorp, tkanina z kolekcji Cotton Panama

Wybierz swój pokrowiec na sofę i fotel w Dekoria.pl z bogatej oferty ponad 100 różnych kolorów i wzorów. Wśród pokrowców znajdziesz również te niedostępne w sieci IKEA oraz przeznaczone na meble wycofane ze sprzedaży.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież