Menu
logo tjk main

Dominika Nowaczek - Profesjonalna Sesja Zdjęciowa

dono Imię: Dominika
Wiek: 18
Miasto: Poznań
Grupa: LICEALISTKI (od 16 roku życia)

Kilka słów o Sobie:
Jestem uczennicą III klasy liceum Ogólnokształcącego w Tarnowie Podgórnym. Moją pasją jest koszykówka, oraz moda ;-). Uwielbiam zakupy, lecz nie do końca wiem co do mnie pasuje ;-). Kiedy dowiedziałam się o tej stronie i możliwości takiej właśnie sesji od razu napisałam do Państwa:-). Jestem osobą otwartą na świat ale również dość nieśmiałą i myślę, że takie doświadczenie w pewnym stopniu pomogłoby mi się "otworzyć". Chciałabym uwierzyć w siebie i zobaczyć w sobie to "piękno" które gdzieś pewnie we mnie tkwi;). Podchodzę do siebie z ogromnym dystansem i myślę, że dobrze się ze mną współpracuje. Pozdrawiam!

 

Dzień dobry !
Na początku chciałabym bardzo przeprosić za to, że tak długo nie odpowiadałam na e-maila, ale przez pewien okres czasu nie miałam dostępu do internetu.
Jestem bardzo mile zaskoczona ponieważ to jest moja pierwsza wygrana. Oczywiście potwierdzam udział w sesji i czekam na dalcze procedury ;)
Pozdrawiam!
Dominika Nowaczek

 


 

dono2

SESJA ZDJĘCIOWA - 05.02.2011

Więcej w tej kategorii: Galeria - Portfolio »

Komentarze  

0 #1 J Nowaczek 2011-10-24 00:00
Dominika, czy ty moze jestes wnuczka p. Nowaczka z Sadow, o ktorym pisalo Zycie Czestochowy w Sobote, 19 stucznia 1952 roku? Pozdrawiam. Zbieram informacje na temat wszystkich Nowaczkow.
Cytować

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież