Menu
logo tjk main

Fryzura panny młodejmagia-logo

Salon Magia

ul.Żydowska 30
Poznań, Stary Rynek

Tel.: 794 412 699
WWW: www.salonmagia.eu
E-mail: biuro@salonmagia.eu

 


Zależy od długości włosów, obecności welonu. Trzeba również pamiętać o wyglądzie i fasonie sukni ślubnej. Bardzo ważne jest, aby fryzura podkreślała urodę Panny Młodej a także stanowiła całość z makijażem.

Jak powinna wyglądać fryzura ślubna?
Trudno jednoznaczne określić. Zależy to przede wszystkim od typu urody i gustu oraz wyglądu sukni.

Poniżej proponujemy kilka porad dzięki, którym uda się Wam dobrać idealną fryzurę:

1. Przed ślubem warto najpierw zadbać nie tylko o wcześniejszą rezerwację i upięcie próbne ale przede wszystkim pamiętać o pielęgnacji włosów. Nawet najbardziej wyszukane uczesanie nie będzie dobrze wyglądać na zniszczonych włosach. Trzeba zadbać, aby włosy były zdrowe i lśniące oraz miały odpowiedni kolor. Jeżeli farbujesz włosy, powinnaś zrobić to nie później niż tydzień przed ślubem.
2. Dobierając fryzurę należy dopasować ją do Twojego kształtu twarzy. Najmniej kłopotów z doborem fryzury mają Panie z owalną twarzą. Muszą jedynie pilnować, aby włosy nie przysłaniały im zbyt wiele twarzy. W tym przypadku sprawdzają się koki oraz loki, a więc upięcia, które optycznie skracają twarz.
Panie o okrągłym kształcie twarzy powinny dobrać fryzurę, która optycznie wysmukli twarz. Taki efekt dają fryzury o zwiększonej objętości, a więc naturalne upięcia.
W przypadku trójkątnego kształtu twarzy rekomendowane są fryzury romantyczne oraz zwiewne. Do Pań o twarzy trójkątnej pasują duże loki, które skorygują proporcje twarzy.
Pamiętajmy jeszcze oczywiście o sukni i welonie. Im bogatsza suknia, tym skromniejsze uczesanie to podstawowa zasada, jakiej powinna się trzymać Panna Młoda. Oczywiście zasada ta działa również w drugą stronę.


Jeżeli suknia ma gorset dobrze prezentują się włosy opadające na ramiona. Z kolei do zabudowanego dekoltu preferowane są upięcia.

W kwestii welonu fryzura powinna być upięta albo bardzo wysoko lub naprawdę nisko - zależy to od kształtu i sposobu mocowania welonu.

fryz001 fryz002 fryz003 fryz004

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież