Menu
logo tjk main

Makijaż i fryzura na ślub

 magia-logo

Salon Magia

ul.Żydowska 30
Poznań, Stary Rynek

Tel.: 794 412 699
WWW: www.salonmagia.eu
E-mail: biuro@salonmagia.eu

 
Jest wiele okazji, kiedy musimy wyglądać pięknie i bajecznie. Czy to studniówka, sylwester, wesele przyjaciółki czy też nasz najważniejszy dzień w życiu, nasz własny ślub.

Najlepiej wtedy sprawdzają się upięcia i podpięcia włosów, które podkreślą podniosłość chwili oraz dodadzą każdej Pani wdzięku i elegancji.

Makijaż i fryzura są dopełnieniem stylizacji nie tylko Panny Młodej. Muszą one współgrać z wieloma elementami, takimi jak upodobania, kolorystyką, fasonem i zdobieniami stroju.

Jednym z czynników, które decydują o tym, by wybrać się w ten dzień do profesjonalistów jest fakt, że w dużym stresie sama nie będziesz w stanie dobrze wykonać makijażu czy fryzury. Chcąc wyeliminować kolejny w tym dniu czynnik stresogenny zadbajmy o dobre samopoczucie i zapiszsię na fryzurę próbną a przekonasz się, że warto.

 

 magia01magia02magia03magia04magia05magia06

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież