Menu
logo tjk main

Konkurs fotograficzny "Rozwój w obiektywie" - PHOTO2011.EU - zagłosujcie na Agnieszkę!

photo2011-2photo2011-3agma-logo4

Agnieszka Meissner, fotograf współpracująca z portalem TO JA KOBIETA jest również fotoreporterem prasowym. Z niezwykłej wyprawy po Etiopii w 2011 przywiozła mnóstwo wspaniałych zdjęć. Jedno z nich bierze udział w konkursie fotograficznym pt. Konkurs fotograficzny "Rozwój w obiektywie" - photo2011.eu. Jest to Międzynarodowy konkurs o wyzwaniach rozwoju na świecie organizowany przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP adresowany do wszystkich obywateli krajów członkowskich Unii Europejskiej.

Agnieszka Meissner bierze udział w dwóch kategoriach: "Woda – źródło życia i zdrowia" ze zdjęciem kilkuletniej dziewczynki podczas wieczornej toalety w jeziorze. Jej mama stoi obok i bacznie obserwuje swoje dziecko, które bardzo wcześnie się musiało usamodzielnić. Dziewczynka szuka pochwały i akceptacji w oczach swojej mamy. Tytuł zdjęcia: "Kąpiel wieczorna"

www.photo2011.eu/pl/odpowiedz/agma/1798

Druga kategoria konkursowa to fotoreportaż z kategorii "Wpływ środowiska naturalnego na życie człowieka" pt. "Moje słone życie"
Jest to cykl zdjęć przedstawiających okrutnie ciężką pracę Etiopczyków wydobywających sól z dna jeziora kraterowego. Nurkują bez sprzętu w słonej wodzie wydobywając na powierzchnię czarny szlam, z którego potem wykruszają sól. Sól jest transportowana na górę karawanami osiołków a potem sprzedawana w Kenii, Somalii i samej Etiopii. Za swoją pracę mężczyźni otrzymują ok. 40 zł tygodniowo.

www.photo2011.eu/pl/odpowiedz/agma/1854

Oprócz ocen jury są też przyznawane nagrody internautów. Pod podanymi wyżej linkami znajdują się opisane zdjęcia.

Jeśli podobają się Wam zdjęcia i chcecie wesprzeć naszego fotografa - zagłosujcie.
Głosowanie dla internautów trwa od 2 do 15 listopada 2011.

W imieniu Agnieszki oraz naszego portalu - dziękujemy za wsparcie!

Nie masz uprawnień do komentowania