Menu
logo tjk main

Cud ciąży w wieku dojrzałym - moja historia….

DSC3669Witam na vlogu, poświęconym ciąży w dojrzałym wieku, prowadzonym z perspektywy śpiewaczki operowej. Wiele osób pyta: skąd ten „wiek dojrzały” w tytule? Prawda jest taka, że nie mam lat 20, ani 30, ani nawet 35, a na cud poczęcia i narodzin czekałam całe życie.

Zatem 35+ to jest wiek dojrzały jak na pierwszą ciążę, nie uważacie? (przy czym „wiek dojrzały” nie równa się „wiek podeszły”, a raczej - w moim przekonaniu - jest to wiek idealny!).

Ten vlog to kronika życia, w którym króluje muzyka i artyści - a jednocześnie kronika życia naszego maleństwa od 12 tygodnia po rozwiązanie. Podobno dzieci uwielbiają opowieści o tym, jak to było, kiedy mieszkały jeszcze u mamy i co też się działo na zewnątrz. Opowiem o przebiegu ciąży tydzień po tygodniu, będziecie obserwować, jak rośniemy oraz wszystkie zmiany nam towarzyszące. Usłyszycie o tym co według mnie służy maleństwu i czego radzę się wystrzegać.
                         
                       FOTO: Józef Czerniejewski

 

Zapraszam na vlog. Obejrzyjcie filmiki
https://www.youtube.com/channel/UCRnzuAP0X3mg0fYwxuCUcqg

Zetknęłam się z opinią, że ciąża to coś bardzo intymnego i nie wypada (zwłaszcza artystce) o niej otwarcie opowiadać. Pozwolę sobie na uwagę - mamy dziś pełny dostęp do informacji o okrucieństwie, do drastycznych scen; nikogo nie gorszy poruszanie tematów nieetycznych… Ale ciąża - czyli to co najpiękniejsze, najważniejsze dla ludzkości, która jest owocem naszej wielkiej miłości - ma być czymś niestosownym…? Ech, ja myślę inaczej. Zachęcam świadome kobiety i mężczyzn do swobodnej wypowiedzi o stanie błogosławionym. To my decydujemy.

Zgadzacie się ze mną, czy nie - śmiało komentujcie, dzielcie się swoimi doświadczeniami. Macie pytania? Postaram się odpowiedzieć na każde z nich. Proszę, piszcie też, o czym chcielibyście usłyszeć w kolejnym odcinku. Jeśli macie ochotę być ze mną (z nami) na bieżąco - subskrybujcie kanał. Nowy odcinek - w każdą środę! Będzie sympatycznie, artystycznie, wzruszająco, wesoło.

PLAYLISTA: https://www.youtube.com/watch?v=eYNQk0lOBvA&list=UURnzuAP0X3mg0fYwxuCUcqg

Aha - kto śpiewa na filmiku? Ano ja   
Nowy projekt - album „Pamięci Anny German” w drodze.

Pozdrawiam
Justyna Reczeniedi

Ps. Ten futrzak nie jest niebezpieczny dla ciąży!

Produkcja: Gábor
Wszelkie prawa zastrzeżone

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież