Menu
logo tjk main

Katarzyna Kozłowska - Profesjonalna Sesja Zdjęciowa

p060 0_02_01 Imię: Katarzyna
Wiek: 25
Miasto: Poznań
Grupa: PANIE (wiek 18-50)

Kilka słów o Sobie:
Szukając pomysłu na siebie i chęci zmian zamiast rzeczywiście wziąć się za siebie...zaczęłam pomagać innym...myślałam, że mam jakiekolwiek szanse w fotomodelingu, zaczęłam szukać fotografów i próbować coś odmienić i ujrzeć siebie wreszcie w innym świetle...niestety niewiele mi z tego wyszło, więc postanowiłam, że wykorzystam moje niewielkie doświadczenie i zacznę innych pokazywać swoimi oczami poprzez fotografie. Ograniczenie sprzętem nawet mnie nie zniechęciło, gdyż zauważyłam, że efekty mojej pracy dają radość innym i uznałam, że to ma sens i lepsze to niż myślenie o zaspokajaniu własnych zachcianek z tym tematem związanych. Dziś kiedy to piszę, załapałam jakiś kryzys, mam prawie 26lat...nie mogę znaleźć dobrej pracy, jeden problem goni kolejny, do tego częste kłopoty ze zdrowiem a to odbiera mi siły witalne..chwilami zapominam że jestem jeszcze młodą kobietą i czuję się po prostu "staro". Rejestruję się tu, gdyż mam maleńką nadzieję, że to coś zmieni, a jeśli by udało się dostać do Was na sesję to by mi najpewniej brakło słów z radości... Kasia.

 

Witam!
Po przeczytaniu od Państawa meila lekko mówiąc mnie zatkało!!!!!!!!!! Aż trudno mi uwierzyć że mnie wybraliście i aż słów mi brak... WIELKIE DZIĘKUJE Z CALEGO SERDUCHA. Tak jak w informacji odpisuję meila zwrotnego i oczekuję na dalsze informacje.
Serdecznie pozdrawiam
Kasia K.

 


 

g4kk

SESJA ZDJĘCIOWA - 16.06.2010

 

Więcej w tej kategorii: Galeria - Portfolio »

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież