Menu
logo tjk main

Opinia na temat zdjęć

Opinia Pani Katarzyny

E-Mail nr.1

Witam serdecznie... :) pierwsze wrażenia po obejrzeniu zdjęć są w pełni pozytywne... zdjęcia są piękne :) teraz jeszcze jestem w szoku, więc nie wiem co mam napisać... jak pozbieram te myśli i ułożę w całość to napiszę więcej :)

 E-Mail nr.2

 

Jeśli chodzi o zdjęcia, to muszę przyznać, że jestem zadowolona, moja rodzina i znajomi również.. :) A po sesji zdjęciowej zostaną jak najlepsze wspomnienia :) teraz wiem, że każda kobieta może być piękna. A sesja zdj. sprawiła, że uwierzyłam w siebie i w swoje możliwośći :) Dzięki Wam:))

 E-Mail nr.3

 

Patrząc na zdjęcia stwierdzam: "Czy to na pewno ja ??".
Taka zmiana... Znajomi nie mogli mnie poznać... Oczywiście każdemu podobały się zdjęcia i jakże inne przedstawienie mojej osoby... z zupełnie innej strony ( tej lepszej ) :) Jeśli chodzi o fryzurę, to najbardziej podobały mi się loki, bo na codzień mam proste włosy... i jeszcze te pięknie podkreślone oczy... rewelacja :) Wspomnienia z tej Sesji Zdjęciowej pozostaną... Teraz wiem, że czasem wystarczy zmiana fryzury, lepszy makijaż, by wyglądać o wiele wiele lepiej :)) Dziękuję jeszcze raz :)) Pozdrawiam Panie :)

 


(Wypowiedzi zostały przesłany do nas przez Panią Katarzynę drogą mailową i opublikowany za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież