Menu
logo tjk main

Opinia na temat zdjęć

Opinia Pani Katarzyny

Zdjęcia są super! Myślę, że jak na pierwsze spotkanie modelki amatorki i fotografa specjalisty wyszło bardzo fajnie. Pierwsza myśl jaka przyszła mi do głowy po obejrzeniu wszystkich zdjęć, to popularne ostatnio: nie jestem Top model, ale też daję radę..hihihi :) A tak całkiem poważnie, to z pewnością zdjęcia te pozwoliły mi zobaczyć się w zupełnie innym świetle. Zwłaszcza pierwsza i ostatnia stylizacja, które zupełnie różnią się od mojego codziennego stylu, uświadomiły mi, że w krótkiej sukience i wysokich obcasach mogę wyglądać bardzo ciekawie, seksownie i przede wszystkim kobieco. Profesjonalna sesja z pewnością dodała mi pewności siebie i nieco zmieniła mój sposób myślenia w stosunku do doboru garderoby. Teraz nawet chodząc po sklepach, coraz częściej rozglądam się za jakąś krótką spódniczką czy wyższymi butami :)

Jeszcze raz pragnę podziękować organizatorkom za możliwość wzięcia udziału w tej fotograficznej przygodzie, która utkwi w mej pamięci na długo :)

Pozdrawiam :)
Kasia Z.

 


(Wypowiedź została przesłana do nas przez Panią Katarzynę drogą mailową i opublikowana za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież