Menu
logo tjk main

Wrażenia po sesji zdjęciowej

Opinia Pani Katarzyny

Moje wrażenia z sesji zdjęciowej... hmm...
Pierwsze, co przychodzi mi do głowy to dzień pełen wrażeń. Z początku byłam zdenerwowana i nieswojo się czułam. Kompletnie nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Luźna atmosfera, która panowała przed, jak i podczas sesji oraz wsparcie Pani Moniki i Pani Kasi pomogły zapomnieć o delikatnym stresie. Jeśli chodzi o sesję samą w sobie, to bardzo mi się podobało, że nie była monotematyczna i utrzymana w jednym stylu. Było to możliwe, dzięki różnym stylizacjom, na które również w pewnym stopniu mogłam sama wpłynąć. Nie ukrywam, że zabawa w te "przebieranki" sprawiła mi wiele frajdy :)
Pan Zbyszek (fotograf) także był bardzo pomocny i dawał świetne wskazówki w czasie robienia zdjęć.
Mimo w pełni profesjonalnego charakteru sesji, była to wspaniała zabawa przepełniona uśmiechem i pozytywnymi emocjami.
Chciałabym bardzo podziękować raz jeszcze Organizatorkom za możliwość przeżycia tej niezwykłej przygody, która pozostanie dzięki Wam w mej pamięci na długo :)

Pozdrawiam ciepło,
Kasia Z.

 


(Wypowiedź została przesłana do nas przez Panią Katarzynę drogą mailową i opublikowana za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież