Menu
logo tjk main

Magdalena Grześkowiak - Profesjonalna Sesja Zdjęciowa

magr Imię: Magdalena
Wiek: 23
Miasto: Poznań
Grupa: STUDENTKI

Kilka słów o Sobie:
Jestem studentką V roku chemii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Urodziłam się i mieszkam w Poznaniu. Jestem wesołą i towarzyską osobą. Kocham taniec, dobre jedzenie i kino. Bardzo lubię czytać i pisać wiersze. Interesuję się nowinkami ze świata mody i urody. Już od jakiegoś czasu bardzo chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie-kolor włosów, fryzurę, makijaż tylko nie bardzo wiem jak to zrobić, by było dobrze-chętnie oddałabym się w ręce specjalistów. Myślę, że taka profesjonalna sesja zdjęciowa byłaby dobrą okazją, by odkryć swoje inne oblicze, zobaczyć inną siebie. Może i nawet zaskoczyć swojego chłopaka moim nowym wizerunkiem. Byłabym niezmiernie szczęśliwa móc wziąć udział w tej świetnej akcji jaką Państwo przygotowaliście dla pań.

 

Witam!
Bardzo się cieszę z wygranej sesji zdjęciowej. Jest to niezwykle miła niespodzianka w tym Nowym Roku:) Czekam z niecierpliwością na dalsze informacje od Państwa.
Pozdrawiam
Magdalena Grześkowiak
 

magr2

SESJA ZDJĘCIOWA - 16.04.2011

Więcej w tej kategorii: Galeria - Portfolio »

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież