Menu
logo tjk main

Wrażenia po sesji zdjęciowej

Opinia Pani Małgorzaty

Witam serdecznie. Jeśli chodzi o wrażenia to powiem szczerze, są naprawdę rewelacyjne, w każdym względzie są pozytywne. Na początku czułam się trochę zdenerwowana i niepewna. Ale po czasie wszystko minęło i było bardzo dobrze, stres gdzieś uciekł :) Jeśli chodzi o samą sesje to powiem, że bardzo mi zmieniła moje podejście do samej siebie. Czuję się pewniejsza siebie, wiem jak się malować, bo teraz już wiem, że nie robiłam tego tak jak miałam. Jeśli chodzi o mnie to nadal jestem pod wrażeniem wygrania sesji i odmiany w myśleniu o sobie. Chciałabym wszystkim podziękować na sesji za wsparcie, za makijaż, za zdjęcia ogółem za wszystko a najbardziej za daną szanse którą mi daliście. Chciałabym też zachęcić wiele kobiet, żeby spróbowały swoich sił na takiej sesji. Bo naprawdę warto, wiele w życiu zmienia.
Od siebie bardzo gorąco polecam. Jeszcze raz z całego serca i duszy dziękuje wam. Pozdrawiam serdecznie i napisze później jak inni zareagowali na sesje w rodzinie i nie tylko.

Małgorzata M.

 


(Wypowiedź została przesłana do nas przez Panią Małgorzatę drogą mailową i opublikowana za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież