Menu
logo tjk main

Opinia na temat zdjęć

Opinia Pani Martyny

E-Mail nr.1

Witam Dziewczyny :)
Jestem zawsze szczera także napiszę jaką reakcje wywołały we mnie zdjęcia... Moimi "Faworytami" jest zdjęcie nr 1, 3, 5 oraz 7 ( 7 chyba ze względu na to, jak prezentują się na nim moje oczy). Mama upodobała sobie zdjęcie nr 2 i już zaniosła do fotografa, żeby sobie wywołać.. w dość dużym formacie :). Zdjęcie w kapeluszu.. hmm.. nie przemawia do mnie z tego względu, że nie widzę na nim siebie :). Wyszłam b. niepodobnie. Gdybym miała jeszcze raz możliwość uczestnictwa w takiej sesji chciałabym, żeby zdjęcia były w podobnym klimacie jak zdjęcie nr. 5 - tak sexi sesja, troszkę bardziej "ostra", żebym wyglądała na zdjęciach b. pewnie siebie, trochę zadziornie... Taka "niegrzeczna dziewczynka" :). Ach gdybym umiała w tych szpilkach chodzić :). Podsumowując bardzo się cieszę, że miałam możliwość zrobienia sobie takich zdjęć - pamiątka na zawsze i bardzo mi miło, że na mojej twarzy prezentowany jest MAKIJAŻ WIOSENNY 2010.

PS. Przy opisie zdjęć posługiwałam się numeracją ze strony, nie weryfikowałam jej z płytą.

Pozdrawiam bardzo serdecznie całą trójkę. Extra ekpia :)E-Mail nr.2

Chłopakowi najbardziej podoba się zdjęcie 7, także wszystko jest kwestią gustu. A wiadomo, że o tym się nie dyskutuje. Póki co spotkały mnie same pozytywne wypowiedzi na temat fotek, także niech tak zostanie :).

Szpilki szpilkami, ale ja i tak już nie mogę się doczekać kiedy kupię sobie kolejną parę balerinek :) (w ciepłym wiosennym kolorze). Podobno do wszystkiego trzeba dojrzeć :), więc mam nadzieję, że i na obcas przyjdzie czas :).

Pozdrawiam, Martyna.


(Wypowiedzi zostały przesłany do nas przez Panią Martynę drogą mailową i opublikowany za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież