Menu
logo tjk main

Wrażenia po sesji zdjęciowej

Opinia Pani Martyny

Cześć Dziewczyny. Napiszę dokładnie to samo co usłyszałyście ode mnie podczas zdjęć. Udział w sesji początkowo był dla mnie zaskoczeniem, a później już tylko frajdą. Potraktowałam to jako ciekawe, niecodzienne przeżycie. Było rewelacyjnie. Atmosfera była przesympatyczna. O ewentualnym skrępowaniu nie było mowy. Wszystko za sprawą tego, że ekipę tworzą trzy młode, energiczne kobiety :). Czy miałam jakieś obawy ? Oczywiście, ale zniknęły już po przekroczeniu progu studio. Wasz uśmiech, pozytywne nastawienie i dobre rady podniosły mnie na duchu i zapomniałam o jakimkolwiek stresie. Bez wahania mogę stwierdzić, że nie żałuję, było warto.
Gdybym miała ponownie tę możliwość na pewno bym z niej skorzystała :).

A wszystkim kobietom, które w dalszym ciągu mają jakieś obawy, radzę skorzystać z tej szansy, gdyż nic dwa razy się nie zdarza :).

Martyna W.

 


(Wypowiedź została przesłana do nas przez Panią Martynę drogą mailową i opublikowana za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Więcej w tej kategorii: « Opinia na temat zdjęć

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież