Menu
logo tjk main

Szpilki - symbol kobiecości

Szpilki - symbol kobiecości

Buty na wysokich obcasach to element garderoby każdej kobiety.
Potrafią poprawić wygląd niejednej z nas, niskiej dodać wzrostu, a sylwetkę puszystej optycznie wysmuklić. Każda kobieta wygląda wtedy szczuplej, nogi prezentują się znacznie lepiej, wydają się być dłuższe. Wysokie obcasy bez wątpienia dodają nogom sexapilu, kojarzą się z czymś eleganckim, mają też w sobie trochę nonszalancji, kokieterii, drapieżności i subtelności. Dlatego większość kobiet jest uzależniona od szpilek, bo dodają im pewności siebie. Nogi na obcasie zawsze prezentują się szałowo i przyciągają spojrzenia mężczyzn.

Wiele Pań zakłada szpilki nie tylko z okazji jakiegoś ważnego spotkania, ale nosi je po prostu, na co dzień. Elegancja przede wszystkim. Można by powiedzieć: pokaż mi swoją szafę z butami a powiem Ci jak bardzo jesteś sexowna… Pamiętajmy jednak, że mieć szpilki a umieć w nich chodzić to dwie różne rzeczy, bo taka umiejętność wymaga nie lada gracji. Zaletą noszenia wysokich obcasów jest to, że dbamy o prawidłowąpostawę. Staramy się prostować tak, aby nasz chód wyglądał ładniej. W szpilkach kobieta robi mniejsze kroki, jest wyprostowana, a wszystko to uatrakcyjnia jeszcze bardziej jej wygląd. Powszechnie wiadomo, że szpilki nie są zdrowe ani wygodne, dlatego jak we wszystkim i tutaj zalecany jest rozsądek oraz umiar w częstotliwości ich noszenia. Jednak mimo tych niewielkich niedogodności i poświęceń, kobiety chcą wyglądać seksownie i podobać się mężczyznom. Wzbudzać też zazdrość innych kobiet, bo każdy elegancki strój z dodatkiem szpilek daje niesamowity efekt.


Drogie Panie.
Nie bójmy się więc tych dodatkowych kilku centymetrów. Jeśli mamy obawy, że nie potrafimy w nich odpowiednio poruszać się, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby nauczyć się tego. Poza tym nie musimy chodzić w szpilkach 10 - cio. centymetrowych. Zadbajmy o naszą atrakcyjność, poprawmy swój wygląd, swoją sylwetkę, bądźmy bardziej kobiece, nawet, jeśli trudno nam czasem podbiec w szpilkach do autobusu i w tym wypadku zdecydowanie znacznie lepiej sprawdzają się płaskie obcasy lub obuwie sportowe :-)


Kobiety które noszą szpilki są pewne siebie i świadome swojej sexualności.

Komentarze  

0 #1 lola 2013-01-26 15:21
tak... a facet w mercedesie ma optycznie większego i jest bardziej seksy... przestańcie wciskać kobietom te bzdety... bez obcasów też potrafimy być mega - kobiece... a z pewnością nie musimy narażać swojego zdrowia.
Cytować

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież