Menu
logo tjk main

O portalu

TO JA KOBIETA

Tak, TO JA KOBIETA - i jestem dumna z tego, że jestem kobietą!

To ja kobieta - piękna
To ja kobieta - podróżniczka
To ja kobieta - wysportowana
To ja kobieta - zakochana
To ja kobieta - modna
To ja kobieta - po prostu!!!

Portal ToJaKobieta.pl jest skierowany do wszystkich kobiet, bez względu na wiek, rozmiar ubrania, wykształcenie czy status społeczny.
W naszym serwisie poruszamy tematy ściśle związane z kobietami. Artykuły, porady, oferty od firm.

TO JA KOBIETA - 
Portal dla kobiet z Poznania o zasięgu ogólnopolskim i nie tylko
Nasi czytelnicy pochodzą z różnych, nawet z najbardziej odległych miejsc świata

Zasięg:
Polska - 100%, duże miasta (Warszawa, Poznań, Kraków, Wrocław, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk, Łódź itd.) oraz mniejsze miasta, miasteczka, wsie itp.
GoogleAnalytics Lokalizacja 01.12.2016

ŹRÓDŁO: Google Analytics
                 Lokalizacja
DATA AKTUALIZACJI: 01.12.2016
Google Analytics Dane demograficzne Wiek 01.12.2016

ŹRÓDŁO: Google Analytics
                 Dane demograficzne - Wiek
DATA AKTUALIZACJI: 01.12.2016

Wiek:

13 - 65+
STATYSTYKI1
Strony / sesja
1,79
          Śr. czas trwania sesji
00:01:59

Jesteśmy dostępni mobilnie: telefon komórkowy, tablet.
models Kilka słów o nas
Mając wieloletnie doświadczenie w branży mody (Agencja Marketingowo-Reklamowa oraz Agencja Modelek i Hostess), znając doskonale potrzeby kobiet, postanowiliśmy wykorzystać tę wiedzę i stworzyć jedyny w swoim rodzaju Portal internetowy dla kobiet.
Wielokrotnie organizowaliśmy różnego rodzaju nabory, castingi na modelki i hostessy, sesje zdjęciowe dla przyszłych modelek czy hostess ale również i dla Pań, które już pracowały w branży mody.
Zapewnialiśmy im pracę i współpracowały z nami w charakterze
- modelek (pokazy mody)
- hostess, tłumaczy, promotorów (targi, eventy, akcje promocyjne, bankiety, bale, konferencje, imprezy zamknięte i plenerowe mające na celu działania marketingowe oraz promocyjno - reklamowe naszych klientów).
Pracując z różnymi kobietami, również z tymi, które dopiero stawiały pierwsze kroki w modelingu, poznawaliśmy ich kompleksy związane z wyglądem i wspólnie pracowaliśmy nad zmianą wizerunku.

 

shy

Każda kobieta ma kompleksy!!!

Drogie Panie

Prawda jest taka, że każda kobieta, nawet modelka ma swoje kompleksy, tylko, ze modelki nie mówią o nich! nie obnoszą się ze swoimi kompleksami a ukrywają je, dbają, aby inni o nich nie wiedzieli i ich nie widzieli, dlatego, tuszują niedoskonałości swojej figury odpowiednim zestawem ubrań a właściwie dobrana fryzura pod względem strzyżenia i koloru oraz makijaż dopasowany do typu urody, powoduje że bardzo wiele naszych różnych niedoskonałości możemy sprytnie ukryć.
Choć często o tym nie wiemy, każda z nas ma w sobie coś czym może się pochwalić, co jest jej atutem, co wręcz musi podkreślić i pokazać! Mogą to być oczy, usta, delikatne dłonie, zgrabna pupa, długie nogi, talia, biust albo piękne zadbane włosy. czy nienagannie wykonany makijaż. Mając 160 cm wzrostu a natura w rewanżu obdarzyła nas pięknymi oczami lub ustami - wyeksponuj je! W ten sposób tylko Ty wiesz, że Twoim kompleksem jest wzrost., ale czy ktoś musi o tym wiedzieć? Może akurat Ty super czujesz się ze swoim wzrostem i filigranowa urodą., ale jeśli nie - to skoro masz piękne usta - zwróć wszystkich na nie uwagę, odwracając ją jednocześnie od swojego niskiego wzrostu. A jeśli jeszcze dodatkowo założysz szpilki, to każdy powie – „małe jest piękne”…a Ty możesz się czuć sexi.
Pamiętaj! To Ty sama tak naprawdę decydujesz co w Tobie widzą inni i jak Cię widzą inni. Dlatego my kobiety musimy być pewne siebie, otwarte na otoczenie, zamiast chować się po kątach w domu, płakać w poduszkę, dlaczego ja mam takie grube uda? Nie opowiadajmy wszystkim o naszych słabościach, problemach i kompleksach, bo wtedy właśnie dokładnie je wskazujemy innym a oni mogli do tej pory o nich nie wiedzieć. Zachowajmy to tylko dla siebie! Nie okazujmy tego innym.

Powiedzmy sobie głośno:
Ty też możesz być piękna i sexi! Czuć się kobietą! Bez względu na wiek, wzrost i rozmiar ubrania! Trzeba tylko wiedzieć jak to zrobić!

 

happyDlaczego powstał portal?

Chcemy podzielić się swoją wiedzą z Paniami, które nie są modelkami, fotomodelkami czy hostessami. Chcemy podnieść ich niską samoocenę spowodowaną przez kompleksy z powodu braku idealnej figury modelki.
Wielu kobietom brakuje pewności siebie, potrzebują usłyszeć, że są piękne, zgrabne, bo one same tego nie dostrzegają. Bardzo często szukają też akceptacji otoczenia, zyskując w ten sposób na komunikatywności. Dobre samopoczucie każdej kobiety, potrafi zdziałać cuda i dodać sił na polu zawodowym oraz prywatnym. Jeżeli kobieta czuje się atrakcyjna, to jej życie jest znacznie łatwiejsze. Jeśli jednak tak nie jest - zróbmy wszystko, aby tak było!
Ogromnym i nieocenionym doświadczeniem a zarazem próbą charakteru w pokonaniu swoich obaw, nieśmiałości i kompleksów, jest PROFESJONALNA SESJA ZDJĘCIOWA. To niepowtarzalna okazja, żeby poznać siebie z zupełnie innej strony, odkryć swoją kobiecość, która tak naprawdę jest w nas, lecz my ją nieświadomie skrywamy, lub nie wiemy jak ją pokazać na zewnątrz.

 

sesjazSesja zdjęciowa to marzenie wielu kobiet, a my spełniamy to marzenie...

Jedną z atrakcji naszego portalu są METAMORFOZY - PROFESJONALNE SESJE ZDJĘCIOWE, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród Pań w różnym wieku z całej Polski.
Do tej pory zrealizowaliśmy dwie edycje (19 profesjonalnych sesji zdjęciowych). Panie - nasze Portalowiczki, które zgłosiły się do konkursu, wygrały ZA DARMO profesjonalne sesje zdjęciowe.

 

II Edycja

123456

I Edycja

123456 

78910111213

 

Przeczytajcie ich opinie
- po wizycie u fryzjera
- po wizycie w SPA
- wrażenia po sesji zdjęciowej
- opinie na temat zdjęć
oraz co najważniejsze - zobaczcie zdjęcia:
- galerię zdjęć "od kuchni", czyli podczas realizacji sesji zdjęciowej
- oraz efekt końcowy – Galerie zdjęć PORTFOLIO.

 kliknij w zdjęcie:

1eddor2edceg

 

Zapraszamy również do obejrzenia dwóch bardzo wyjątkowych galerii zdjęć naszych Portalowiczek:

baner1zbaner2z


A to niezwykłe dwie sesje zdjęciowe - 19.11.2011
Sandra
Danusia
Musicie to przeczytać i zobaczyć zdjęcia. Warto! Ty też możesz tak wyglądać!

Realizując METAMORFOZY - PROFESJONALNE SESJE ZDJĘCIOWE, chcemy, aby kobiety bardziej uwierzyły w siebie, w swoją kobiecość, w swoje możliwości i w to, że mogą osiągnąć każdy wyznaczony sobie cel, jeśli tylko tego naprawdę chcą!

 

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież