Menu
logo tjk main

Polityka Prywatności

lock

Wszelkie materiały umieszczone na Portalu www.tojakobieta.pl (zdjęcia, artykuły, komentarze, forum itp.) są własnością Administratora Portalu za zgodą ich autorów, dlatego są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie ich jest nielegalne i podlega karze zgodnie z przepisami i paragrafami kodeksu cywilno-karnego.

Redakcja Portalu www.tojakobieta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych na forum oraz komentarzach artykułów. Każdy Uczestnik Portalu przed zarejestrowaniem i zalogowaniem zobowiązany jest do zapoznania się oraz zaakceptowania warunków Regulaminu Portalu. W przypadku szczególnych naruszeń dotyczących niestosownych wypowiedzi publikowanych na Portalu, Administrator ma prawo do ich natychmiastowego usunięcia.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież