Menu
logo tjk main

Oliwia Koller - Profesjonalna Sesja Zdjęciowa

oli1 Imię: Oliwia
Wiek: 28
Miasto: Wojnowice gm. Opalenica
Grupa: PANIE (wiek 18 - 50)

Kilka słów o Sobie:

Jestem 28letnią szczęśliwą mężatką...Mam synka 9 lat i to on dodaje mi sił w życiu...Często wstaję rano w lustrze i nie widzę ładnej dziewczyny...Choć jestem szczupła to uważam, że moja figura ma wiele niedoskonałości...Chciałabym dzięki wam uwierzyć w siebie, przeżyć fajną przygodę..i zobaczyć jak to jest kiedy ktoś pomaga ci w metamorfozie:0 Chciałabym dzięki wam zobaczyć pozytywne swoje strony:) Może dzięki wam będę się w pełni śmiać i cieszyć swoimi walorami:)

Kilka słów o Sobie:
Jestem fajną dziewczyną, mężatką szczupła 1,65 wzr. Brak mi tylko wiary w siebie. Chciałabym zobaczyć jak to jest kiedy cię ucharakteryzują

 

Bardzo dziękuję, cieszę się bardzo i nie mogę uwierzyć w to, że właśnie mnie wybraliście... czekam na odpowiedź pozdrawiam i dziękuję
Oliwia K.

I dziękuję za danie mi szansy. Z pozdrowieniami
Oliwia K.

 


 

oli2

SESJA ZDJĘCIOWA - 16.10.2010

Więcej w tej kategorii: Galeria - Portfolio »

Komentarze  

0 #2 rafał 2010-11-27 22:15
Przepięknie lecz cóż,obiekt jest przepiękny z natury :) więc wystarczyła tylko rama aby obraz nabrał dodatkowego blasku.
Cytować
0 #1 Natalia 2010-11-19 12:39
Niesamowita zmiana! Swietna fryzura , makijaz,calosc wyglada po prostu super :)
Cytować

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież