Menu
logo tjk main

Wrażenia po Metamorfozie

Opinia Pani Pauli

Witam :)

Wizyta u fryzjera zaskoczyła mnie w sumie od samego początku, a w szczególności w momencie, gdy już usiadłam w fotelu, Pani zaczeła farbować moje włosy pytając: " co to w ogóle jest za akcja z tą sesją zdjęciową?" Byłam tak zaskoczona, że zwątpiłam czy trafiłam do odpowiedniego salonu fryzjerskiego... ale po chwili Pani troszeczkę mnie uspokoiła :) Co do fryzurki jestem zadowolona, włoski zdrowo odżywione i pięknie pocieniowane, choć z długości dużo nie chciałam się ich pozbyć, koloru nie chciałam zmieniać diametralnie, lecz i tak musiałam bardzo długo przyzwyczajać się do nowego wizerunku :) W salonie zostałam bardzo miło przyjęta, Pani poczęstowała mnie przepyszną delikatną kawką, mogłam zrelaksować się czytając kobiecą prasę :)

Jednak przykro mi, że nie mogłam skorzystać z wizyty po raz drugi, tak jak miały możliwość inne uczestniczki konkursu, aby ułożyć zmienioną już fryzurkę przed sesją zdjęciową...

Pozdrawiam,
Paula Matelska

 


(Wypowiedź została przesłana do nas przez Panią Paulę drogą mailową i opublikowana za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Więcej w tej kategorii: « Wrażenia po sesji zdjęciowej

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież