Menu
logo tjk main

Wrażenia po sesji zdjęciowej

Opinia Pani Pauli

Witam serdecznie,

Jeżeli chodzi o wrażenia po sesji zdjęciowej, mam mieszane uczucia :) Oczywiście nie są one "negatywne" , ale niestety nie jestem do końca przekonana do makijażu, który miałam wykonany... Troszeczkę wydaje mi się, że do mnie nie pasował, lub też po prostu nie jestem przyzwyczajona do aż tak intensywnych kolorowych kolorów. Mam jednak cały czas nadzieję, że efekt końcowy i zdjęcia, które nie długo otrzymam będą zniewalające :) Patrząc na efekty pozostałych sesji zdjęciowych wierzę, że na pewno tak będzie :) Na początku zdjęć, bardzo się stresowałam i nie mogłam poradzić sobie przystosować się do sytuacji, jednak później, gdy mogłam zmienić fryzurkę poczułam się bardziej pewnie :)

Dziękuje przesympatycznej Pani, która była z nami podczas sesji za wsparcie i mobilizacje oraz fotografowi za kilka podpowiedzi co do pozowania :)

Pozdrawiam serdecznie i z niecierpliwością czekam na efekty :)

Paula Matelska

 


(Wypowiedź została przesłana do nas przez Panią Paulę drogą mailową i opublikowana za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież