Menu
logo tjk main

Opinia na temat zdjęć

Opinia Pani Pauliny

E-Mail nr.1

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa! Czy to ja?! O mały włos nie dostałam ataku serca jak je zobaczyłam!!! :D SUPER! Dziękuję :DE-Mail nr.2

Czy to ja? Nie, to jakaś pomyłka... Sama siebie nie poznałam za pierwszym razem! Zdjęcia są fantastyczne! Ba... To mało powiedziane! Oszałamiające!!! Jestem zadowolona z efektów! Nie spodziewałam się aż tak dobrych zdjęć! Wszyscy się spisali na medal! Udało się uwydatnić atuty, na które wcześniej nie zwracałam uwagi! Pomyślałam sobie: "Dziewczyno! Jakie ty masz wspaniałe, długie nogi!". A wcześniej to był mój kompleks! Nie sądziłam, że ta sesja i efekty jakie widać na zdjęciach aż tak poprawią mi samopoczucie! I to wszystko dzięki wspaniałej ekipie! Dziękuję jeszcze raz z całego serduszka! Jesteście wspaniali! :)

 (Wypowiedź została przesłana do nas przez Panią Paulinę drogą mailową i opublikowana za jej zgodą)
Administrator Portalu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież