Menu
logo tjk main

Paulina Dorna - Profesjonalna Sesja Zdjęciowa

pdorna Imię: Paulina
Wiek: 21
Miasto: Poznań
Grupa: STUDENTKI

Kilka słów o Sobie:
Miła, skromna, uprzejma, ciepła, opiekuńcza i wrażliwa, poszukująca przygód i otwarta na nowe znajomości 21-letnia dziewczyna, która podchodzi do swojej urody z olbrzymim dystansem i ma nadzieję, że ten krok do przodu nie pójdzie na marne! Jestem studentką Turystyki i Rekreacji, chcę poznawać świat, najskrytsze jego zakątki, a szczególnie ludzi, którzy teraz mogą mi pomóc otworzyć oczy, pokazać czym jest piękno, które siedzi w każdej kobiecie! Chcę uwierzyć w siebie i w swoje możliwości! Pomożecie? :)

 

Witam!
Chciałam potwierdzić przyjęcie tej informacji tej wiadomości w celu ustalenia dalszej procedury!
Pozdrawiam, Paulina Dorna! :)

 


 

pado

SESJA ZDJĘCIOWA - 20.11.2010

Więcej w tej kategorii: Galeria - Portfolio »

Komentarze  

0 #3 magda werbolewska 2012-08-15 14:33
hej ja mam maime magda mam pytnko co mam zrobic zeby chłopak nie był o mnie taki zadrosny :Ddzienkuje
Cytować
0 #2 Paulina Dorna 2011-04-07 16:35
Ty to Asiu jesteś agentka :) ;***
Cytować
0 #1 Joanna 2011-03-25 00:09
Gwido :) jak dla mnie zawsze byłaś śliczna :) ważne, że sama to odkryłaś z małą pomocą innych :) Kocham Cię głupia Ty! :)
Cytować

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież