Menu
logo tjk main

Davidoff Cafe zachęca do wyboru cennych chwil i prezentuje kawy w nowych opakowaniach

Zino Davidoff, wizjoner i twórca marki Davidoff był prawdziwym koneserem dobrego, przyjemnego życia, celebrował chwile i czynił je wyjątkowymi. Swój dzień zaczynał od wypicia jednej lub dwóch filiżanek espresso - chwila na wypicie porannej kawy była dla niego jednym z ważniejszych momentów dnia. Obecnie, marka Davidoff to synonim klasy, jakości i piękna, a filozofia jej twórcy, Zino Davidoffa, jego pasja życia, zamiłowanie do piękna i najwyższej jakości, po dziś dzień określają jej przesłanie.
davidoff1

Radość życia w każdej filiżance
Od wieków ludzie poszukują odpowiedzi na pytanie, czym jest szczęście. W latach trzydziestych XX wieku spróbowano to zbadać i rozpoczęto najdłuższe w historii badania nad szczęściem. W trwającym 75 lat badaniu Harvardu wzięło udział ponad 2000 osób. Jakie były wyniki? Okazało się, że w byciu szczęśliwszym wcale nie chodziło o ciężką pracę, bycie sławnym czy bogatym. Konkluzja z badań była prosta: dobre relacje i umiejętność celebrowania wyjątkowych chwil dają nam więcej zdrowia i szczęścia. Zino Davidoff zdawał się znać tę zasadę szczęścia, a marka Davidoff Cafe hasło „Zest for life” uczyniła swym mottem i motywem przewodnim najnowszej kampanii. „ZEST FOR LIFE” to radość z życia, życie z energią i pasją, dostrzeganie tego, co jest tu i teraz, celebrowanie chwili.

Radość życia na co dzień - cenne chwile to kwestia wyboru

Zapytaliśmy kilka osób o to, czym są dla nich cenne chwile. Co nam odpowiedziano?

“Kiedy myślę o radosnych chwilach to widzę siebie w swoim domu na wsi, leżę na leżaku, twarz wystawiam ku słońcu, a obok mnie leży ulubiona książka. Moje dzieci śpią, jest mi błogo, a w powietrzu unosi się aromatyczny zapach kawy. Chwytam takie momenty radości, celebruję je" - mówi Monika Mrozowska, mama, aktorka, blogerka i autorka książek kulinarnych.

"Cenne chwile? Rezerwuję lot do Rzymu, zabieram ukochaną mamę, spędzamy tam wspaniały weekend, pełen relaksu, śmiechu i długich rozmów przy filiżance ulubionego espresso” - odpowiada Monika, bizneswoman, właścicielka agencji nieruchomości.

Nie przez przypadek większość z nas, kiedy myśli o łapaniu chwili czy godzinie relaksu, widzi siebie z filiżanką aromatycznej kawy, najczęściej w otoczeniu osób, które cenimy i kochamy. Dobra kawa to wstęp do cudownego poranka, pasjonującej rozmowy, wspólnych chwil w gronie bliskich osób. Dla każdego z nas zatrzymanie tu i teraz czy życie z pasją, to coś innego. Ale jak mawiał Zino Davidoff - życie musi mieć swą jakość, bo zamiłowanie do jakości to zamiłowanie do życia.

Kawa Davidoff - ta sama jakość w nowych, stylowych opakowaniach

Davidoff2

Mówiąc o jakości nie sposób nie nawiązać do kawy marki Davidoff, która ze względu na swój wyjątkowy smak i aromat jest ceniona na rynku od lat. Te mieszanki dla prawdziwych koneserów powstają wyłącznie z ziaren Arabiki pochodzących z najlepszych upraw na świecie. Firma Davidoff konsekwentnie dba o najwyższą jakość produkcji kaw, na każdym jej etapie. Ziarna składające się na kawę Davidoff palone są oddzielnie. Dopiero później sommelierzy tworzą ostateczną kompozycję kawy, złożoną z różnych rodzajów ziaren.

Aromatyczne kawy Davidoff mają teraz nowe, stylowe opakowania. Zmieniona szata graficzna jest nowoczesna i minimalistyczna. Nowym, charakterystycznym elementem opakowań kaw Davidoff jest połyskujący pasek na opakowaniu w innym kolorze w zależności od linii produktowej kawy: złoty przypisany jest do kawy mielonej i rozpuszczalnej Fine Aroma, czerwony - do kawy mielonej i rozpuszczalnej Rich Aroma, brązowy charakteryzuje kawę mieloną i rozpuszczalną Espresso 57 Intense. Kawa palona mielona Davidoff dostępna jest w opakowaniach po 250 gram, a kawa rozpuszczalna w słoikach o pojemności 100 gram.


Sugerowana cena detaliczna kawy:
kawa mielona 250 g.: 26 zł
kawa rozpuszczalna 100 g.: 31 zł

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież