Menu
logo tjk main

Kamila Szczawińska poprowadziła warsztaty nad morzem w Kołobrzegu!

Kamila Szczawińska poprowadziła warsztaty nad morzem w Kołobrzegu!
Gorące słońce, szum morza, złocisty piasek i nietuzinkowe warsztaty z przygotowywania koktajli kawowych dla każdego. W ramach akcji „Lato z Family” poprowadziła je Kamila Szczawińska, topmodelka i założycielka bloga o zdrowym trybie życia.

Założenie akcji „Lato z Family” jest proste: zero nudy na plaży, ma być rodzinnie i aktywnie, z aromatem ulubionej kawy i chwilą dla siebie. Pierwszą gwiazdą, która pojawiła się na plaży i ściągnęła tłumy słuchaczy, była Krystyna Czubówna. Znana lektorka czytała bajki Michała Zawadki, autora bestsellerowych książek.

kam1

Kolejną atrakcją zorganizowaną w ramach „Lata z Family” były warsztaty z przygotowywania koktajli kawowych. Odbyły się w sobotę, 8 lipca, na plaży w Kołobrzegu. W roli prowadzącej - Kamila Szczawińska, dietetyczka, blogerka kulinarna, od 15 lat polska topmodelka, której urodą zainteresowały się najbardziej prestiżowe domy mody na świecie, jak Gucci czy Versace. Dziś rzadziej pojawia się na wybiegach, a więcej czasu poświęca rodzinie - z mężem od ponad dekady tworzy udany związek, mają dwójkę dzieci, Julka i Kalinkę.

- Uwielbiam lody kawowe, ciasta, torty i koktajle na bazie kawy. Przepisy zwykle tworzę sama, choć inspiracje i pomysły na różne kawowe specjały czerpię z programów kulinarnych, blogów i podróży. Dla plażowiczów przygotowałam kilka przepisów - było coś dla małych i dużych - opowiada Kamila. Plażowicze chętnie wchodzili w interakcję z prowadzącą warsztaty i próbowali wyśmienitych koktajli oraz pomagali w ich przygotowaniu.
- Przepisy z kołobrzeskich warsztatów są już dostępne na blogu topmodelki http://kamilaszczawinska.pl/


„Lato z Family” to element „Projektu Plaża”, w ramach którego w tym roku powstają na plażach specjalne strefy. Najwięcej rodzinnych atrakcji przewidziano w strefach Tchibo Family, które pojawią się w pięciu nadmorskich miastach i w Olsztynie, nad jeziorem Ukiel. Każda strefa będzie miała powierzchnię 400 m kw. i podzielona zostanie na część kawiarnianą, plażową (z leżakami) oraz miniprzedszkole - z grami i zabawami dla dzieci. Rodzice znajdą tu upragnioną chwilę dla siebie, gdy ich pociechy pod okiem animatorów będą aktywnie spędzać czas na plaży. Będzie słonecznie i rodzinnie!

Wkrótce dowiecie się, jakie gwiazdy pojawią się w kolejnych miastach:
- Kołobrzeg (1-9 lipca)
- Świnoujście (15-23 lipca)
- Darłówko (28-30 lipca)
- Łeba (4-6 sierpnia)
- Władysławowo (11-13 sierpnia)
- Olsztyn (18-20 sierpnia)

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież