Menu
logo tjk main

Kolumbia, Indie, Brazylia... 100% naturalnej kawy od Tchibo z całego świata!

Kolumbia, Indie, Brazylia... 100% naturalnej kawy od Tchibo z całego świata!
Wcześnie rano, chwilę po lunchu, przed ważnym spotkaniem – wypad na kwadrans do Brazylii, Salwadoru, Kolumbii lub innych zakątków świata wcale może nie być taki trudny…Wszystko za sprawą kawy Cafissimo i jej różnorodnym wariantom.

Chcąc poczuć harmonijny smak najlepszej Arabiki lub Robusty, nie musimy już jechać w rejony Parany, Minas Gerais i Sao Paulo, gdzie koncentruje się większość brazylijskich plantacji krzewów kawowca. Aromat 100% naturalnej palonej mielonej kawy z tych regionów możesz poczuć w kapsułkach Cafissimo, które dzięki hermetycznemu zamknięciu chronią jej zapach i smak, aż do momentu, kiedy znajdą się w Twojej ulubionej filiżance.

Ciekawostka: w małej kapsułce Cafissimo mieści się zwykle ok. 5-7 gramów świeżo palonej zmielonej kawy. Właśnie tyle waży szczęście!

Pewnie wiele z Nas codziennie choć przez chwilę jest myślami w ciepłych krajach, najlepiej z filiżanką swojej ulubionej kawy i chwilą dla siebie. Jeśli choć część tego marzenia można łatwo spełnić i poczuć, jak smakuje kawa z okolic Márcala w Hondurasie, to czemu nie pozwolić sobie na to?

Nie ma tu miejsca na kompromisy - jeśli chcesz poczuć naturę tego miejsca, kawa Cafissimo jest właśnie dla Ciebie.

kawa2

Warto wiedzieć: Do wyboru jest 15 rodzajów kapsułek oraz wersje limitowane. 100% naturalna kawa oraz ekspres Cafissimo mini, który charakteryzuje się nowoczesnym designem, i niewielkimi wymiarami, może być idealnym prezentem na każdą okazję. A przy okazji z obdarowaną osobą będzie można odkrywać smaki kaw świata!

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież