Menu
logo tjk main

Krystyna Czubówna czytała bajki na plaży - tłumy słuchaczy!

To było pierwsze takie wydarzenie w Polsce, a kolejne gwiazdy już szykują się do prezentowania swoich talentów plażowiczom. Pierwsza była Krystyna Czubówna - w ramach "Lato z Family" znana lektorka czytała bajki na plaży w Kołobrzegu.

40 KB 589227 KB 5725
20 KB 565122 KB 5658
 
1 lipca wystartowała wyjątkowa inicjatywa - ze strefami atrakcji na plażach, gwiazdami i aromatem kawy w roli głównej. Dzień później na plaży w Kołobrzegu pojawiła się Krystyna Czubówna, pierwsza gwiazda, która w ramach "Lato z Family" czytała bajki Michała Zawadki, autora bestsellerowych książek.

To element „Projektu Plaża”, w ramach którego w tym roku powstaną na plażach specjalne strefy. Najwięcej familijnych atrakcji przewidziano w strefach Tchibo Family, które pojawią się w pięciu nadmorskich miasteczkach (Świnoujście, Kołobrzeg, Darłówko, Łeba, Władysławowo) oraz w Olsztynie, nad jeziorem Ukiel. Każda strefa będzie miała powierzchnię 400 m kw. i podzielona zostanie na część kawiarnianą, plażową (z leżakami) oraz miniprzedszkole - z grami i zabawami dla dzieci.

Na plaży w Kołobrzegu kojący głos Krystyny Czubówny przyciągnął tłumy. Nie było miejsca na nudę - bajek słuchali mali i duzi.

Dzieci poznały najważniejsze życiowe wartości, a rodzice dowiedzieli się, jak rozmawiać z pociechami o wyzwaniach, zachęcać je do działania, zamienić błąd w cenną lekcję i zadbać o ich wiarę w siebie. Na bajkach i lekcjach się nie skończyło - Lato z Family to moc atrakcji i aktywności dla najmłodszych, konkursy z nagrodami, pokazy baristów i warsztaty.

Było rodzinnie, aktywnie, bajkowo i z aromatem ulubionej kawy, a to dopiero początek Lata z Family! W Kołobrzegu strefa będzie dostępna dla plażowiczów do 9 lipca. Znani i lubiani pojawią się wkrótce w kolejnych miastach:
- Świnoujście (15-23 lipca)
- Darłówko (28-30 lipca)
- Łeba (4-6 sierpnia)
- Władysławowo (11-13 sierpnia)
- Olsztyn (18-20 sierpnia)

Poniżej link do galerii zdjęć autorstwa Michała Schabowskiego
https://drive.google.com/open?id=0B77xLljNVhIeWGh0MTRPRXRjdE0

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież