Menu
logo tjk main

Nadmorskie spotkanie z muzycznym małżeństwem Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka na plaży we Władysławowie! Zapowiedź imprezy - 19.08.2018

Już w najbliższą niedzielę 19 sierpnia, na zaproszenie marki Tchibo Family, do Władysławowa zawita popularne małżeństwo muzyków - Natalia Kukulska wraz z mężem Michałem Dąbrówką, aby spotkać się z fanami!

W1
 
Lato to najgorętszy okres w roku - szczególnie dla wokalistów. Festiwale, koncerty i spotkania z fanami są tym, co wypełnia ich dni, wieńczy pracę artystyczną, dodaje siły i mocy do dalszej, twórczej pracy.

Natalia Kukulska to jedna z najzdolniejszych i najpopularniejszych polskich wokalistek. To także mama trójki wspaniałych dzieci. W najbliższą niedzielę, na zaproszenie marki Tchibo Family artystka wraz z rodziną zagości do Władysławowa, aby w przerwie między kolejnymi koncertami promującymi najnowszą płytę „ Halo tu Ziemia” spotkać się z fanami.

Spotkanie z Natalią Kukulską i Michałem Dąbrówką będzie już kolejnym, z cyklu nadmorskich spotkań z rodzinami gwiazd, podczas których bliscy, chcąc docenić, sprawić przyjemność i nagrodzić ogromne zaangażowanie żon i mam w codzienne życie rodziny, przygotowują dla nich kawowe niespodzianki.

Na plaży we Władysławowie, na terenie Miasteczka TVN, w strefie Tchibo, Michał Dąbrówka na chwilę zamieni się w profesjonalnego baristę by przygotować dla żony Natalii pyszną niespodziankę - jej ulubioną kawę. Małżeństwo podzieli się z nami swoimi doświadczeniami związanych z kawą - usłyszymy o ich ulubionych dodatkach, okolicznościach i codziennych rytuałach związanych z jej piciem. Nie zabraknie autografów i wspólnych zdjęć z naszymi gośćmi. Będzie to także niepowtarzalna okazja do rozmowy z rodziną artystów, zadania Natalii i Michałowi swoich własnych pytań - tych prywatnych związanych z życiem rodzinnym i tych zawodowych, o najbliższe plany i wyzwania artystyczne.

Dodatkowo marka Tchibo zorganizowała dla wszystkich plażujących rodzin miejsce zabaw dla dzieci ze strefą do skoków i malowania buziek, a także gry, zabawy i konkursy. Dla szukających wytchnienia rodziców przygotowaliśmy strefę relaksu, hamaki, leżaki i bar pełen pysznej, świeżo parzonej kawy.

Nie może Was zabraknąć!

Czas start imprezy: godz. 9:00, 13:00-14:00 Spotkanie z Gwiazdą.
Miejsce: Władysławowo - plaża, miasteczko TVN, strefa Tchibo.
WSTĘP WOLNY!

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież