Menu
logo tjk main

Nadmorskie spotkanie z rodziną Grosickich w Darłówku - relacja po imprezie

Ci wszyscy, którzy ciekawi byli jak rodziny naszych czołowych piłkarzy spędzają ostatnie dni wakacji tuż przed kolejnym sezonem ligowym, ucieszyć mogła możliwość spotkania z rodziną Grosickich w sobotę 28 lipca 2018 na plaży w Darłówku. Na specjalne zaproszenie marki Tchibo Family, do jednego z ulubionych kurortów Polaków zawitała rodzina „Turbo Grosika”, aby spotkać się z fanami.

1

To już piąte, z cyklu 8 spotkań w nadmorskich kurortach, które marka Tchibo przygotowała dla plażujących rodzin.

W miniony weekend na plaży w Darłówku odbyła się plenerowa impreza z wieloma atrakcjami dla wszystkich plażujących rodzin. Gwiazdami dnia byli członkowie rodziny Grosickich - żona i mama Dominika Grosicka wraz z synem Marcelem i córką Mają. Niestety zabrakło Kamila, którego w ostatniej chwili zatrzymały sprawy zawodowe. To jednak, jedynie na chwilę ostudziło emocję zgromadzonego tłumu.

Dominika, Marcel i Maja wcielili się, bowiem w rolę baristów i przeprowadzili dla plażowiczów pokaz przygotowywania letnich kaw. Zaprezentowali swoje autorskie propozycje - piętnastoletni Marcel godnie reprezentował nieobecnego Kamila, przygotowując dla mamy jej ulubioną kawę z mlekiem ryżowym i cynamonem. Pięcioletnia Maja - podobna do taty pod względem urody i temperamentu rozczuliła zgromadzoną publiczność własnoręcznie przygotowaną kawą mrożoną z mlekiem kokosowym i syropem waniliowym. Dominika na oczach widzów przygotowała kawę, uwzględniającą ulubione smaki swego męża Kamila - świeżo parzoną z dodatkiem mleka krowiego i cukru trzcinowego.

2

W programie imprezy, obok pokazu baristycznego z rodziną Grosickich, znalazły się także warsztaty wizażu dla plażujących pań, podczas których Dominika, - jako zawodowa wizażystka i jedna z najlepiej umalowanych Polek przeprowadziła pokaz letniego makijażu oraz podzieliła się z uczestniczkami swoją wiedzą i doświadczeniami z zakresu dbania o zdrowie i urodę. Zdradziła też swoje urodowe sekrety. Uczestniczki warsztatu dobrze wykorzystały ten czas. Spotkanie obfitowało w pytania, a panie chętnie konsultowały swoje problemy związane z makijażem i pielęgnacją cery.

3

Dla najmłodszych marka Tchibo przygotowała moc atrakcji, a wśród nich gry i zabawy w strefie animacji. Dominika zaprosiła zgromadzone dzieci na Koło Fortuny - gdzie do wygrania były zdjęcia z autografami Turbo Grosika.

4

5

Maja i pozostałe dziewczynki szczególnie upodobały sobie stanowisko malowania buzi.

6

Dużo radości zarówno przybyłym turystom jak również rodzinie Grosickich sprawiła strefa do skoków, gdzie wciąż młoda duchem Dominika mogła, choć na chwilę oderwać się od rzeczywistości, w tym otaczającego ją tłumu fanów.
 
7

Impreza w Darłówku zgromadziła tłumy plażujących rodzin, w tym większość fanów Kamila i Dominiki Grosickich. Wielu turystów przyjechało z najdalszych zakątków Polski i świata, aby na żywo zobaczyć i poznać jedną z najpopularniejszych rodzin rodzimego sportu. Spotkanie obfitowało we wspólne zdjęcia, autografy, rozmowy i pyszną kawę - niezbędną podczas tak intensywnego dnia.

Komentarze  

0 #1 hmmArya 2018-08-24 08:53
http://www.tojakobieta.pl/

Ciekawe
Cytować

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież