Menu
logo tjk main

Olga Borys i Wojciech Majchrzak poprowadzili nietypowe warsztaty teatralne dla dzieci w Dziwnowie! - przedstawiamy relację z eventu

Olga Borys i Wojciech Majchrzak poprowadzili nietypowe warsztaty teatralne dla dzieci w Dziwnowie! - przedstawiamy relację  z eventu
W ostatnią niedzielę 5 sierpnia, na zaproszenie marki Tchibo Family, do miasteczka TVN w Dziwnowie przybyło popularne małżeństwo aktorów - Olga Borys, Wojciech Majchrzak oraz ich dwunastoletnia córka Mira, aby przeprowadzić na plaży nietypowe warsztaty teatralne. Tłumnie przybyłe na tę okazję dzieci miały możliwość poćwiczenia ról i wzięcia udziału w przedstawieniu na podstawie ukochanej przez wielu bajki o Kubusiu Puchatku. Śmiechom nie było końca, a warsztaty były prowadzone jak w prawdziwym teatrze!

Olga Borys na plaży w Dziwnowie przeistoczyła się w prawdziwego pedagoga - reżysera i z wielkim entuzjazmem i zapałem ćwiczyła w trudnej aktorskiej roli bardzo młodych wielbicieli sztuki aktorskiej. Na scenę zaprosiła dzieci w różnym wieku, najmłodsze miało niespełna 2 lata. Dzieci dostały do rąk prawdziwe scenariusze i po wstępnym castingu, zostały im przydzielone role jednych z najukochańszych bohaterów bajki o Kubusiu Puchatku. Na scenę wkroczyły więc wielbiciel miodku Kubuś, ślamazarny Kłapouszek, energiczny Tygrysek, słodkie Maleństwo, przyjacielski Prosiaczek oraz Krzyś. Dzieci dzielnie ćwiczyły swoje role i z uwagą słuchały zaleceń pani reżyser Olgi Borys, która poradziła sobie z grupą niedoświadczonych młodych aktorów rewelacyjnie! Nie tylko pomagała w nauce trudnej sztuki interpretacji, ale i zachęcała do własnych improwizacji. A przy tym zarażała doskonałym humorem, śmiechom nie było końca! W przygotowaniu przedstawienia aktorce dzielnie pomagał jej mąż - również aktor Wojciech Majchrzak. Aktor rozkładał scenografię oraz uwieczniał na zdjęciach i filmach warsztaty, które prowadziła Olga. Tym razem w małżeńskim duecie aktorskim to ona grała pierwszoplanową rolę, a Wojciech był jej asystentem. W warsztatach wzięła udział także córka aktorów, dwunastoletnia Mira, która choć - jak nam przyznała - nie wiąże swojej zawodowej przyszłości z aktorstwem, świetnie odnalazła się w roli Kłapouchego :).

zdj1 1zdj2 1zdj3 1
 
W programie spotkania z naszymi Gwiazdami znalazła się także część teoretyczna, podczas której dzieci poznały podstawowe zasady i wskazówki dotyczące pracy nad rolą, nauką tekstów, doboru rekwizytów, oraz charakteryzacji.

Warsztaty zwieńczyło mini przedstawienie teatralne dla zgromadzonych bliskich odważnych adeptów sztuki aktorskiej. Nie zabrakło także wspólnych zdjęć i autografów z gwiazdorską rodziną.

Dodatkowo marka Tchibo przygotowała dla wszystkich plażujących rodzin miejsce zabaw dla dzieci ze strefą do skoków i malowania buziek. Dla szukających wytchnienia rodziców i dziadków pełnych energii pociech przygotowano strefę relaksu, hamaki, leżaki i bar pełen pysznej kawy.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Bardzo prosimy o niezamieszczanie w treści komentarza wszelkiej formy reklamy (która jest traktowana wtedy jako darmowa) na naszym portalu tojakobieta.pl tj. - adres strony www, e-mail, telefon, wszelkie inne dane kontaktowe. W przypadku niezastosowania się do wyżej wymienionego komunikatu oraz działań mających na celu obejście naszej prośby, będziemy zmuszeni wyciągnąć konsekwencje prawne odnośnie zarzutu bezprawnego zamieszczania darmowej reklamy. Wszelka reklama na naszym portalu jest ODPŁATNA.


Kod antyspamowy
Odśwież